Настільна гра Шалені Джунглі

Артикул: 100249
514 грн
Очікується
 • Опис

  Тип: гра на спритність, увагу
  Видавництво: Ігромаг (Україна), Asmodee (Франція)
  Час гри: 15-30
  Кiлькiсть гравцiв: 2-10
  Вiк: 7+
  Мова: українська, мовонезалежна

   У настільній грі “Jungle Speed”  учасники візьмуть участь в ритуалі вибору вождя племені Абулубу. З давніх часів люди спостерігали за спритністю і грацією диких тварин. Тож не дивно, що найсильніші воїни, стаючи вождями, отримували імена різних могутніх тварин. Ця гра з’явилася 3000 років тому, як ритуал вибору вождя племені і таємно передавалася з покоління в покоління, поки автори не відкрили її таємницю гравцям. Це змагання полягає в перевірці спритності, уваги і сміливості претендентів. Ви повинні будете боротися за священний тотем, намагаючись якомога швидше схопити його при появі пари однакових символів.

  Настільна гра Шалені Джунглі комплектуючі коробки зображення
  Підготовка до гри не вимагає багато часу. Роздайте всі карти порівну між учасниками, помістивши залишок під тотем в центрі столу. Ці колоди повинні лежати сорочками догори. Потім, гравці по черзі починають відкривати карти, викладаючи їх перед собою горілиць так, щоб всі могли їх бачити. На картах зображені різні фігури, що відрізняються за формою і кольором.

  Настільна гра Шалені Джунглі вміст коробки зображення

   

  Спочатку може здатися, що деякі з них схожі, але уважно придивившись, ви побачите, що між багатьма картами є невеликі відмінності. Як тільки перед двома гравцями з’являються карти з однаковими фігурами, вони повинні спробувати якомога швидше схопити тотем! Ось тут вам і знадобиться вся ваша спритність і увага. Переможець дуелі віддає свої відкриті карти тому, хто програв, і цей гравець додає до них свої карти і ті, що знаходяться під тотемом, скидаючи всю стопку під низ своєї колоди. А що відбудеться якщо ви помилитеся? Джунглі не прощають помилок! Якщо ви схопили тотем помилково, то будете покарані з усією суворістю, забравши зі столу усі раніше скинуті карти. У грі переможе той, хто першим позбудеться усіх своїх карт.В диких джунглях було б не настільки цікаво без спеціальних карт, які ще більше розпалюють пристрасті за ігровим столом! У базовій грі передбачено три типи таких карт. По-перше, олала (стрілки всередину) – коли з’являється така карта, починається дуель між усіма гравцями і переможець скидає свої відкриті карти під тотем. Карта айайай (кольорові стрілки) вимагає для наступної дуелі збігу за кольором, а не по формі, як зазвичай. І, нарешті, вопопоп (або стрілки назовні) вимагає від гравців одночасно відкрити по карті зі своїх колод, що може призвести до однієї або навіть декількох дуелей.

   Компоненти гри виготовлені з якісних матеріалів. Карти покриті глянцевою плівкою і виглядають як нові, навіть після кількох десятків ігор.

  Вже більше 10-и років настільна гра “Jungle Speed”  заслужено є одною з кращих розваг для гучних і веселих компаній. Гра однаково добре підійде як для дітей, так і для дорослих. Завдяки яскравій упаковці вона, крім усього іншого, є відмінним і стильним подарунком. А матерчатий мішечок в комплекті, дозволить компактно упакувати вміст і захопити його з собою в дорогу. Ви можете грати в “Jungle Speed”  з друзями, в дорозі, в компанії, на вечірках, в кафе і просто вдома з родиною. І це завжди буде цікаво!

       Якщо Вас зацікавила ця гра, рекомендуємо звернути увагу на настільну гру «Хамелеони Ненажери».

  До складу настільної гри «Jungle Speed» входить:

  • 1 дерев’яний тотем
  • 80 карток
  • 1 полотняний мішечок
  • правила гри
 • Характеристики

  Кількість гравців

  2, , , , , Більше 6

  Мова

  Мовонезалежна,

  Вік
  Видавець
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри