Настільна гра Каркассон

Артикул: 100155
650 грн
Є в наявності
 • Опис

  Тип: Економічна стратегія, Міплплейсмент, Жива класика
  Видавець: Hobby World
  Час игры: от 30 до 60 хвилин
  Кількість гравців: від 2 до 5
  Вік: від 8

  Перед Вами нове видання 2019 року культової гри “Каркассон”.

  Настільна гра Каркассон карта з фішками зображення

  На початку гри кожний учасник отримує по 8 підданих
   (під виглядом міплів, антропоморфних ігрових фішок), одного з яких встановлює на нульову поділку шкали підрахунку очків. В центр ігрової зони викладається стартова область, всі інші плитки земель перемішуються сорочками вгору та формують резерв. Учасники ходять по черзі. Під час свого ходу гравець бере одну плитку з запасу та викладає її, стикуючи з вже викладеними в ігровій зоні таким чином, щоб малюнок на них співпадав. Далі він може, якщо вважатиме за потрібне, викласти на знову викладену (але не іншу) плитку одного зі своїх підданих. Ви не можете ставити його туди, де вже є міпл опонента, але можете з’єднувати ділянки з підданими різних гравців.

  При цьому можливі наступні варіанти:
  – Розміщений на полі підданний стає селянином
  – Розміщений на дорозі підданний йде в розбійники
  – Розміщений в місті підданний записується в лицарі
  – Розміщений в монастирі підданний йде в монахи

  Якщо при цьому плитка завершує будівництво одного з вищевказаних об’єктів, то піддані, які знаходяться на них, повертаються в резерв власників та йде підрахунок переможних очків. Причому ви можете розмістити фішку і одразу ж отримати за неї очки. Коли місто повністю отримає свої будки, гравець, в якого всередині виявиться більше лицарів, отримає 2 очки за кожну ділянку, що входить в місто. Дорога також повинна замкнутися, щоб принести очки. Монастир же принесе очки лише тоді, коли повністю оточений землями. При цьому, повернуті в резерв міпли можуть бути знову використані під час наступних ходів. А ось селяни принесуть користь свому сюзерену лише вкінці партії, тому кожного разу, викладаючи селянина, потрібно бути максимально обережним, щоб повністю не залишити себе без підданих. Гра продовжується до тих пір, доки не закінчаться плитки земель. Після цього відбувається фінальний підрахунок очків, під час якого враховуються селянські поля та недобудовані об’єкти, які також приносять трохи переможних очків. Перемагає гравець, якому вдалося зробити найбільший вклад в розвиток і добробут королівства.

  Настільна гра Каркассон вміст коробки зображення

   

   

  Комплектація гри “Каркассон” (Каркассон):

  • 72 картонні плитки земель;
  • 40 міплів підданних (по 8 кожного кольору);
  • Поле для підрахунку переможних балів;
  • 12 тайлів доповнення “Ріка”;
  • 5 міплів доповнення “Аббат”.

  Компоненти гри виконані бережно, якісно та стримано. При цьому жоден з її елементів не містить будь-якого тексту.

       Вже більше двадцяти років настільна гра “Каркассон” користується величезною популярністю у всьому світі. Секрет такого шаленого успіху простий. Гра ідеально поєднує простоту правил з цікавим ігровим процесом. Тематика підібрана так, що в неї з однаковою зацікавленістю будуть грати люди будь-якого віку. Граючи з дітьми чи з тими, хто ще мало знайомий з настільними іграми, ви можете просто будувати своє королівство, викладаючи цікаву мозаїку з плиток. Трохи освоївшись, ви зрозумієте як користуватися плодами чужої праці та навіть блокувати інших гравців. А відчувши, що гра вже не так захоплює, можна придбати доповнення «Каркассон: Принцеса і дракон»  

 • Характеристики

  Кількість гравців

  2, , ,

  Мова

  Мовонезалежна

  Видавець
  Серії ігор
  Тематика

  , , Про Середньовіччя

 • Відгуки (1)

  • Лана

   У цю гру грає вся наша сім’я без жодних виключень.
   Це проста гра, яка передбачає розміщення випадково намальованих плиток, щоб створити об’єкти, які приносять вам очки. Правила легкі, але гра стає цікавішою, якщо використувати деякі тактики, а також коли ви вивчите тактики суперників. Крім того, є доповнення, щоб урізноманітнити гру. Наше улюблене Принцеса і Дракон.
   Можна зіграти в гру за 30-40 хвилин.
   Усі тайли мають дуже гарний дизайн та приємні на дотик.

  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри