Хіт

Настільна гра СуперМуха / Superfly

Артикул: 100277
465 грн
Є в наявності
 • Опис

  Тип: карткова, весела, на швидкість реакції
  Видавництво: LOKI (США)
  Час гри: 20 хвилин
  К-сть гравців: від 3 до 5
  Вік: від 6 років
  Мова: мовонезалежна

  Бззз, бзззз, тут занадто багато мух! Лови якомога більше за допомогою мухобійки і отримуй звання «Найкращого мухоловця»!

  гра Super Fly

  Superfly (СуперМуха)- це швидка та весела гра про муху для всієї родини з яскравий і смішним дизайном та якісними компонентами.

  В грі Суперфлай кожен з гравців отримує спеціальну мухобійку, у якій знаходиться кубик у півсфері, для того щоб зібрати найбільшу колекцію комах. Існує три різні варіанти: збирайте жучків одного кольору (незалежно від числа на картках), комах з однаковим числом на карті (незалежно від їх кольору) або різних кольорів та різних номерів. У кожному раунді на стіл кладуть карти жучків і інших комах по кількості гравців мінус 1 ... Тож доведеться змагатися один з одним!Компоненти гри Супермуха

  Якщо два гравці претендують на одну і ту ж карту, то перемагає той, у кого кубик на мухобійці показує найвищий результат. Раунд гри триває до тих пір, поки хтось із гравців не назбирає п’ять карт. Переможець раунду отримує жетон мисливця і починається новий раунд. Той, кому вдасться першому заробити три жетони мисливця, здобуде перемогу в грі. Будьте обережні, намагаючись зібрати своїх мух! Якщо ваша мухобійка показує таке ж значення, як і число на картці, ви лякаєте муху! Ця картка скидається у відбій!

  Гра Суперфлай

  Superfly (СуперМуха) – настільна гра з простими правилами, але дуже цікавою механікою. Партії проходять шумно і весело і завжди хочеться зіграти ще.

 • Характеристики

  Кількість гравців

  , ,

  Мова

  Мовонезалежна

  Видавець
  Для кого
 • Відгуки (2)

  • Катерина

   Брали по рекомендації знайомих , дуже весела домашня гра

  • Loki

   Гра для піднімання настрою в колі сім’ї. Дуже весела з простими правилами.

  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри