Настільна гра Пандемія: Занепад Риму

Артикул: 100207
Очікується
 • Опис

  Тип: історична, кооперативна
  Видавець: Стиль Жизни
  Час гри: 45-60
  Кількість гравців: 1-5
  Вік: 8+
  Мова: російська

   Пандемія – це вже класика настільних ігор, вона полонила серця багатьох любителів настолок. Де тільки вам не доводилося рятувати життя від смертельних хвороб і не тільки: сучасний світ, Піренейський півострів 19 століття, Нідерланди і навіть в світі Древніх богів Лавкрафта! Цього разу загрозою, яку вам належить зупинити в грі Пандемія: Падіння Риму, буде навала варварів на Західну Римську Імперію.

  У кожного гравця під контролем один з семи можливих персонажів зі своїми унікальними здібностями, які допоможуть вам в обороні Риму. Ви будете захищати міста, будувати форти, подорожувати по морю і використовувати спец-вміння персонажів, а все заради того, щоб Рим зміг вистояти.
  Настільна гра Пандемія: Занепад Риму комплектуючі коробки зображення

  Карта гри складається з міст римлян, таборів варварів і з’єднуючих їх доріг, кожне плем’я нападає на міста лише за певним маршрутом. А єдиний спосіб їх зупинити, виставити легіонерів на їхньому шляху. Всі племена представлені у вигляді різнокольорових кубиків, і з кожним набігом кількість цих кубиків в містах буде збільшуватися.
  Завдання гравців не давати кубикам племен накопичуватися в містах, адже якщо там вже є три куба одного кольору і має з’явиться четвертий, місто вважається пограбованим. Для перемоги гравцям доведеться стати хорошими дипломатами, так як всі знають, що війни виграють не тільки на полях битв. Таким чином, формуючи союзи, ви будете набирати армію ще й з колись ворожих племен. Хоча перемогти можна і іншими способами. А який з них підійде найкраще вирішувати тільки вам.
  Настільна гра Пандемія: Занепад Риму процес гри зображення

  Компонентами гри Пандемія: Падіння Риму варто приділити окрему увагу. Ігрове поле відмінно проілюстровано в давньоримської стилістиці, на кожній карті ви знайдете шикарний арт, а якісні дерев’яні міпли відмінно відчуваються в руці і виглядають на ігровому полі.
  Якщо після Пандемія: Падіння Риму у вас з’явиться бажання пограти в нестандартну Пандемію, вам варто спробувати Rising Tide, Reign of Cthulhu або Пандемія:Спадщина.

  Комплектація настільної гри «Пандемія: Занепад Риму»:
  – поле для гри
  – 3 кубики бою
  – 7 карт ролей та 7 фішок
  – 70 карт гравців
  – 7 пам’яток
  – 49 карт варварів
  – 100 кубиків варварів
  – 16 легіонів
  – 6 фортів
  – 5 маркерів союзів
  – 15 карт квестів
  – 1 маркер набігу
  – 1 маркер занепаду
  – правила

 • Характеристики

  Кількість гравців

  1, 2, , ,

  Мова

  Російська

  Видавець
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри