Настільна гра Пандемія. Спадщина

Артикул: 100209
Очікується
 • Опис

  Тип: кооперативна, спадковість партій
  Видавництво: Стиль життя
  Час гри: від 40 до 80 хвилин
  Кількість гравців: від 2 до 4
  Вік: від 13 років
  Мова: російська

  Pandemic: Legacy – безперечно, нове слово в настільних іграх. Сама складова «Legacy» запозичена з «Risk Legacy», та більше нічого спільного в іграх нема. До речі, «Пандемія» теж неймовірно змінилася, стала цікавішою, непередбачуванішою, динамічнішою та унікальною для кожного власника.

  Legacy. Ця приставка значить, що гра стала, так би мовити, «одноразовою». Відкривши коробку ви побачите всі компоненти зі звичної «Пандемії» та дуже багато запакованих конвертів, секретних колод та чорних ящичків. Дивлячись на все це розмаїття, ви зрозумієте, що «Пандемія» лише мала частина гри. Що всередині усіх цих конвертів та ящиків? Щоб дізнатися, доведеться пройти гру.
  Настільна гра Пандемія. Спадщина комплектуючі до гри зображення
  Як це працює? Ви розкладаєте першу партію та починаєте грати в звичайну «Пандемію». Та одразу ж, як відбудеться якась важлива подія, вам належить відкрити один з конвертів чи коробок. Гра одразу ж зміниться. Повністю. Трошки відкриємо таємницю: віруси будуть піддаватися мутації, долі персонажів – змінюватися, а міста можуть зникнути з карти, якщо ви їх не врятуєте. Який з конвертів и і який час потрібно відкривати – залежить виключно від ваших успіхів. Усього в «Pandemic: Legacy» не більше двадцяти чотирьох партій, але наприкінці цієї серії ігор від початкової версії не залишиться бувально нічого. Можуть змінитися абсолютно усі умови, життєві шляхи та властивості персонажів, та навіть карта світу.
  Настільна гра Пандемія. Спадщина ігровий процес зображення
  Червона та Синя. Існує два різновиди коробок «Pandemic: Legacy». Автори запевняють, що вони відрізняються лише кольором та зображенням. Та ми точно знаємо, що кожна коробка – це унікальна, захоплююча пригода, котру неможливо буде повторити, скільки би ви не намагалися. І від кольору тут нічого не залежить. Ну і на останок: найскладніше у цій грі, дочекатися наступної партії, щоб дізнатися, що буде далі.

  До складу настільної гри «Pandemic: Legacy» входить:
  – ігрове поле із зображенням карти світу
  – 5 карт ролей
  – 4 пішки
  – 48 карт міст
  – 5 карт епідемій
  – 8 карт подій
  – 4 пам’ятки
  – 48 карт інфекцій
  – 62 карти Legacy
  – 4 цивільні карти
  – 5 карт досьє та 1 лист зі стікерами
  – 4 маркера вакцини
  – 1 маркер розповсюдження хвороби
  – 1 маркер спалахів хвороби
  – 1 жетон нагадування
  – 96 кубів
  – 6 дослідницьких станцій
  – 8 чорних ящиків
  – правила гри

 • Характеристики

  Кількість гравців

  2, ,

  Мова

  Російська

  Тематика
  Видавець
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри