Вибухові кошенята: Прудкі Кошенята – Доповнення 2

Артикул: 100301
150 грн
Очікується
 • Опис

  Тип: доповнення до настільної гри Вибухові Кошенята
  Видавець: Exploding Kittens LLC
  Тривалість гри: 30+
  Кількість гравців: 2-5
  Вік: 7+
  Мова: українська

  Прудкі Кошенята (Streaking Kittens) – це друге доповнення до базової гри «Вибухові кошенята: Класична версія» або «Вибухові кошенята: Розпусна версія». Спритні кошенята увірвалися в наше життя у 2018 році та точно не підвели жодного любителя котиків.
  Прудкі Кошенята – це 15 абсолютно нових карт, які вводять вісім абсолютно нових здібностей в гру. З ними ваша партія в вибухових котиків стає ще більш захоплюючою, азартною, веселою і відчайдушної! Адже тепер до розкручування карткової «російської рулетки» додаються танці на мінному полі.

  Ось, наприклад, як вам таке: спритне кошеня настільки швидке, що не дає вибуху бабахнути в вашій руці. І потягнувши вибухонебезпечну карту, ви можете просто притримати її. А значить, дати можливість супернику потягнути її з вашої руки та вибухнути замість вас!
  Або таке: спритні негідники можуть прикинутися скунсом і дезорієнтувати суперників, через що ті почнуть тягнути карти в сліпу.
  А може вам буде до вподоби небезпечні ігри кошенят, що кидають атомну кітобімбу, внаслідок чого на верх колоди негайно кладуться кілька вибухаючих котиків? Уже уявили, як розіграєте це проти своїх суперників?

  А ще кошенята люблять пустувати й почати переставляти місцями верхні та нижні карти. Та й взагалі, ці грайливі творіння можуть у своїх пригодах завдати такої шкоди оточенню, який і не снився вже дорослим пухнастим терористам!
  Доповнення Прудкі Кошенята рекомендується купити абсолютно всім шанувальникам цієї веселої гри. Нові карти додають зовсім нових підходів, стратегій і можливостей, які терміново потрібно застосувати та в вашій компанії!

  Комплектація доповнення «Прудкі Кошенята»:
  – 15 нових карт українською
  – 1 інструкція

 • Характеристики

  Видавець
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри