Настільна гра Живопис

Артикул: 100428
980 грн
Є в наявності
BGG
 • Опис

  Красива сімейна гра про живопис. Настільна гра «Canvas» була розроблена у 2021 році. Це нескладна й недовга настілка, яка ідеально підійде для сімейних посиденьок. Гарантуємо, що вона сподобається всім учасникам, незалежно від ігрового досвіду.

  Живопис гра. Фестиваль мистецтв

  Настільна гра «Живопис» пропонує взяти участь у конкурсі художників. Протягом партії гравці збиратимуть прозорі карти, накладатимуть їх одну на одну й створюватимуть картини. Переможні очки залежать від видимих ​​символів на картинах. Наприкінці партії переможе гравець з найбільшою кількістю очок.

  Перебіг гри

  Учасники ходять по черзі, за годинниковою стрілкою. У свій хід гравець або бере карту живопису з планшета творчості, або завершує картину.

  • Узяти карту. Коли гравець бере карту живопису, він викладає по 1 жетону натхнення на кожну пропущену карту живопису на планшеті творчості, починаючи з лівого краю. Першу карту в ряді гравець бере безплатно. Якщо на карті вже лежали жетони натхнення, гравець забирає їх собі разом з картою.
  • Завершити картину. Гравець вставляє в протектор три вибрані прозорі карти живопису та карту фону. Потім порівнює видимі символи з умовами на картах переможних очок. За кожен збіг гравець отримує відповідну стрічку із запасу.

  Кінець гри

  Партія закінчується, коли всі гравці завершать по 3 картини. Учасники отримують очки за набори стрічок одного кольору та за бонусні стрічки. Перемагає гравець з найбільшою кількістю очок.

 • Характеристики

  Кількість гравців

  1, 2, , ,

  Для кого
  Видавець
  Жанри ігор
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри