Хіт

Настільна гра Залізниця Inc. Блакить (Railroad Ink: Deep Blue Edition)

Артикул: 100411
650 грн
Є в наявності
 • Опис

  Швидка гра на кубиках з механікою «кинь і запиши» ( «roll & write»). Настільна гра «Railroad Ink» була розроблена у 2018 році Ялмаром Хашем (автором таких ігор, як «Фортеця Маджонг» й «Фотосинтез») і Лоренцо Сільвою (знову-таки – «Фортеця Маджонг»; ще читачі Геймтайма можуть знати його по іграх «Лабораторія» й «Паропарк»).

  Існує дві версії гри – «Залізниця Inc. Блакить (Railroad Ink: Deep Blue Edition)» і «Залізниця Inc. Багрянець (Railroad Ink: Blazing Red Edition)», що відрізняються додатковими кубиками. Обидві версії отримали відмінні оцінки та відгуки на сайті «BoardGameGeek». «Темно-синя версія» стала номінантом конкурсу «Golden Geek» 2018 року в категорії «Краща соло-гра» і увірвалася в ТОП-100 найкращих сімейних ігор всіх часів і народів на сайті «BoardGameGeek».

  Завдання гри – будівництво транспортних шляхів

  На початку гри учасники отримують планшети та фломастери. Партія триває сім раундів. У кожному раунді кидається чотири кубики шляхів. Гравці малюють шляхи, які випали на своїх планшетах. Шляхи повинні з’єднуватися з виходами або з іншими шляхами тих же типів. Кожна грань малюється по одному разу.

  На гранях трьох кубиків зображені: пряме шосе, поворот шосе, Т-подібне перехрестя шосе, пряма залізниця, поворот залізниці й Т-подібне перехрестя залізниці. Ще на одному кубику зображені: естакада (шосе над залізницею), пряма станція і станція з поворотом. Станція дозволяє з’єднати шосе із залізницею.

  Раз в раунд гравець може намалювати один з доступних спеціальних шляхів, зображених на планшеті. Після цього спеціальний шлях викреслюється і стає недоступним.

  Підрахунок очок

  Гра закінчується після 7-го раунду. Гравці отримують очки за:

  • кількість з’єднаних виходів;
  • найдовше шосе;
  • найдовшу залізницю:
  • заповнені центральні клітини.

  Віднімаються штрафи за помилки: кожен незавершений шлях – це мінус одне очко. Перемагає гравець з найбільшою кількістю очок.

  Темно-синя версія Railroad Ink: Deep Blue Edition

  У комплекті кубики з двох доповнень – «Річки» і «Озера». При грі з доповненням до чотирьох базових кубиків додається два додаткових кубики. Гра ведеться за звичайними правилами, але в кінці ще додаються очки за мету доповнення.

  • Річки

  Річки – новий вид шляхів. На кубиках є межі з річками та межі з мостами над річками. Річки малюються за бажанням гравців. Гра завершується після шести раундів. Учасники отримують додаткові бали за найдовшу річку і штрафні очки за кінці річок, не з’єднані з краями планшета.

  • Озера

  На озерних кубиках є межі з озерами та межі з пристанями. Ці кубики теж малюються за бажанням гравців. Пристані дозволяють з’єднувати різнотипні шляхи. Гра завершується після шести раундів. Учасники отримують додаткові бали за клітини, зайняті найменшим озером.

 • Характеристики

  Кількість гравців

  1, 2, , , ,

  Тематика
  Видавець
  Жанри ігор
 • Відгуки (1)

  • Андрій Лосько

   Компактна і цікава гра. Грали і в літаку, і в машині і вдома. Цікаво грати навіть вдвох. Гра добре розвиває просторове мислення, увагу та стратегічне планування) Зазвичай одна гра до 20-25 хвилин, якщо грати вдвох або втрьох. З доповненнями ще не грали.

  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри