Настільна гра Влучні підказки

Артикул: 100404
280 грн
Є в наявності
 • Опис

  Швидка кооперативна паті-гра на асоціації. Настільна гра «Cross Clues» вийшла у 2020 році. Gametime хотів би відзначити, що для своєї вагової категорії гра має доволі високий рейтинг на сайті «BoardGameGeek». «Cross Clues» продовжує збирати відмінні оцінки та відгуки. І цілком заслужено: це класний кооператив на 10 хвилин, який стане окрасою будь-якої вечірки.

  Відеоогляд-презентація гри Влучні підказки

  Влучні підказки – Кооперативна гра на асоціації для веселої компанії

  У грі «Влучні підказки» учасники придумують асоціації, щоб допомогти своїм партнерам відгадати ключові слова. Щоб перемогти у грі, треба заповнити ігрове поле картами підказок.

  Перед початком партії формується ігрове поле: плитки з цифрами викладаються в горизонтальний ряд, а плитки з літерами – у вертикальний. Під кожну плитку підкладаються карти кодових слів.

  Перебіг гри

  Гравці запускають таймер. Упродовж гри вони беруть карти підказок з координатами та, нікому не показуючи їх, придумують асоціативні слова, що стосуються кодових слів у стовпці та в ряді.

  Придумавши асоціативне слово, гравець називає його, а інші гравці намагаються відгадати координати. Якщо відповідь правильна, карта підказки викладається на полі згідно з координатами.

  Кінець гри

  Партія завершується, коли:

  • Закінчується час на таймері

  АБО

  • Закінчуються карти підказок у стосі.

  Успіхи команди оцінюються кількістю викладених підказок на полі.

  Якщо вам подобаються компанійські кооперативи, Геймтайм також радить звернути увагу на українську локалізацію відомого паті-хіта «Одним словом».

  Відеоогляд настільної гри Влучні підказки (Cross Clues)

 • Характеристики

 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри