Настільна гра Квиток на Потяг: Азія / Ticket to Ride: Team Asia & Legendary

Артикул: 100347
Очікується
 • Опис

  Хлопці, запам’ятайте раз і назавжди. Ми працюємо в команді. Ми будемо тренуватися і відточувати командні дії доки не досягнемо ідеалу. А потім будемо повторювати пройдений матеріал. Загальний рівень вашої підготовки може бути значно нижче ніж у ваших суперників. Але якщо ви все робите злагоджено, то ви переможете. Ви легко обійдете сильніших, швидших, розумніших і досвідченіших суперників. Тому що в поганій команді кожен тягне ковдру на себе, заважає напарникам і тим самим грає на руку вам.

  Тип: доповнення до гри Ticket to Ride (Квиток на Потяг), доповнення до гри Ticket to Ride: Europe (Квиток на Потяг: Європа)
  Видавець: Days of Wonder (США), Hobby World
  Час гри: від 30 до 60 хвилин
  К-сть гравців: 2-6 гравців
  Вік: від 8
  Мова: мовонезалежна

   

   

   

      Квиток на Потяг: Азія – ще одне чудове розширення для серії ігор Ticket to Ride (Квиток на Потяг). В наборі знаходиться все необхідне для використання будь-якого з двох доповнень. Ігрове поле «Легендарна Азія» призначена для класичної гри на нових територіях, і єдиною значною зміною є наявність на карті гірських перевалів. Друге Ігрове поле, яке називається «Азія», спроектовано спеціально для командної гри. Сам принцип не змінився, в правилах містяться пункти для команд. Граючи в «Азію» варто пам’ятати, що блокуючи шляхи для інших гравців, ви можете блокувати свого напарника, тим самим зменшуючи шанси на виграш. З іншого боку, злагоджена командна гра – запорука успіху навіть перед сильнішими суперниками.

  Настільна гра Квиток на Потяг: Азія комплектація гри зображення

   

  Настільна гра Квиток на Потяг: Азія карта для гри зображення

   

     Увага! Настільна гра Квиток на Потяг: Азія не є самостійною грою – це розширення! Для гри в нього вам спершу необхідно придбати одну з настільних ігор: Ticket to Ride (Квиток на потяг), чи Ticket to Ride: Europe (Квиток на потяг: Європа).

  Настільна гра Квиток на Потяг: Азія зворотній бік коробки зображення
  Комплектація настільної гри Квиток на Потяг: Азія:

  • 1 двостороннє поле (Азія / Легендарна Азія)
  • 36 карт маршрутів
  • 60 карт маршрутів для командного режиму
  • 6 тримачів карт
  • 45 пластикових потягів (по 9 штук п’яти кольорів)
  • правила гри

 • Характеристики

  Кількість гравців

  2, , , ,

  Мова

  Мовонезалежна

  Тематика
  Видавець
  Серії ігор
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри