Настільна гра БЕНГ! українською

Артикул: 100419
395 грн
Є в наявності
 • Опис

  Бенг! Культова паті-гра

  Культова гра для великої компанії, яка взяла найкраще від популярної «Мафії» та знаменитого «Манчкіна». Подібно до «Мафії» гравцям дістаються ролі: шерифа, помічника шерифа, кількох бандитів і ренегата. Шериф відразу розкриває свою карту, ролі інших учасників залишаються в таємниці, а їхні завдання відверто відрізняються. Наприклад, бандити повинні вбити шерифа, помічник шерифа намагається перешкодити їм, захистивши свого шефа, а ренегат відіграє, певно, найскладнішу роль — оскільки йому потрібно залишитися останнім вижилим, він до певної миті захищає шерифа, видаючи себе за його помічника, а наприкінці гри, якщо йому вдасться протриматися, він зрадницьки стріляє шерифу в спину.

  Перед вами версія гри українською мовою. Ви можете купити цю гру російською – “Бэнг!“.

  Збирай манатки, зброю, коней і підставляй друзів

  Усі учасники гри, крім ролей, також отримують персонажів з унікальними здібностями. Це відомі мешканці Дикого Заходу — Джанґо, Невловний Джо, Малюк Біллі та інші літературні й кінематографічні герої, а також традиційний трунар, мексиканці, індіанці та чарівні дами з пістолетами. Перестрілка починається майже з перших ходів. Бандити вже можуть братися за шерифа, атакуючи його картами «Бенг», а той вивертатися від пострілів за допомогою карток «Мимо». Хтось буде обережно промацувати ґрунт, хтось кинеться оголошувати дуелі, розкривши свої наміри. Як і в «Манчкіні», у гравців є можливість підсилитися, вибравши кращу зброю, збільшивши або зменшивши відстань до суперника користуючись конями або підзорною трубою, а також обклавшись захисними картами. Щоб не померти від больового шоку, отримані рани можна вилікувати за допомогою випивки. А ще у грі можна запустити по колу динаміт або організувати напад індіанців.

  Ласкаво просимо на Дикий Захід

  Гра «Бенг!» Рекомендується любителям вестернів. Завдяки стильним зображенням на картах і відчайдушній механіці, гравці вже з перших хвилин відчують атмосферу романтики та свавілля Дикого Заходу. Одні учасники зможуть плести інтриги й влаштовувати пастки, інші сумлінно дотримуватися свого морального кодексу, хоча їм все одно ніхто не повірить. Це азартна й хитра психологічна гра, в якій можна звести до мінімуму вплив випадковості. Успіх залежить від правдоподібного відігравання ролі, від правильно вибраної тактики та вчасно укладених ситуативних союзів.

   

  ВІДЕОПРАВИЛА ГРИ БЕНГ

 • Характеристики

  Кількість гравців

  , , , Більше 6

  Видавець
  Жанри ігор
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Аксесуари

 • Правила гри