Настільна гра Alias Party дорожня українською

Артикул: 100358
279 грн
Є в наявності
 • Опис


  Дорожня версія гри «Еліас для вечірки». У грі менше карток зі словами, проте компактні розміри коробки дозволять взяти гру з собою і пограти на гостьовій вечірці.

   

  УДОСКОНАЛЕНИЙ «ЕЛІАС»

  Настільна гра «Party Alias» – більш просунута версія знаменитого «Еліаса», створена спеціально для вечірок. У «Паті Еліас» учасники не тільки пояснюють слова, а й виконують різні завдання.

   

  ПОЯСНЕННЯ І ВІДГАДУВАННЯ СЛІВ

  Сформуйте команди – від двох осіб у кожній. Напишіть по вісім імен на картках знаменитостей, змішайте всі заповнені картки та розділіть їх на дві стопки. Команди ходять по черзі. Число на займаному фішкою розподілі – це номер слів на картках, які буде пояснювати ведучий. Ведучий бере десять-п’ятнадцять карток і пояснює слова іншими словами, а члени його команди намагаються відгадати якомога більше слів за одну хвилину. Кожне відгадане слово дозволяє просунути командну фішку на одну поділку, а помилки та не відгадані картки повертають фішку назад.

   

  «ВЕЧІРКА» ПОЧИНАЄТЬСЯ!

  Якщо фішка досягає розподілів із «вечіркою», в наступний свій хід команда грає за особливими правилами. Від ведучого може знадобитися скласти історію на основі зазначених слів. У такому випадку члени його команди повинні будуть відгадати всі вісім слів на картці. Смайли змушують пояснювати слова із заданою емоцією. Позиції пропонують пояснювати слова, прийнявши якусь позу. Взявши картку знаменитостей, гравець повинен пояснити іншими словами, які відомі люди значаться в списку. Впоравшись із завданням «вечірки», ведучий розкручує дзиґу і просуває командну фішку на стільки поділів, на скільки вказала стрілка.

   

  КІНЕЦЬ ГРИ

  Гра Alias Party ведеться до тих пір, поки фішка однієї з команд не досягне фінішу. Така команда перемагає в грі.

   

 • Характеристики

  Кількість гравців

  , , , Більше 6

  Серії ігор
  Тематика

  Абстрактна,

  Видавець
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри