Настільна гра Заборонений Острів

Артикул: 100148
Очікується
 • Опис

  Тип: Кооперативна гра, Виживання, Пригоди

  Видавець: Стиль життя (Росія)

  Час гри: від 30 до 40 хвилин

  Кількість гравців: 2-4 гравців

  Вік: від 8

  Мова: російська

   

  У настільній грі Forbidden Island (Заборонений острів) учасники виявляються замкнутими в пастці. Ви повинні зібрати чотири артефакти до того, як острів повністю зникне. Кожен гравець буде контролювати одного з учасників експедиції, переміщуючи його по ігровому полю і використовуючи унікальні здібності. Для того, щоб знайти артефакт вам необхідно зібрати чотири карти і дістатися до храмів стихій. Діяти треба дуже швидко! В кінці ходу кожного гравця острів буде поступово йти на дно, і чим довше ви шукаєте артефакти, тим швидше приплив поглинає ділянки суші. Але якщо храми зникнуть під водою завчасно, то вам ніколи не вдасться виконати завдання. Тому гравцям доведеться постійно балансувати між боротьбою з припливом і пошуком частин артефактів.

   

  Підготовка до гри майже не вимагає часу. Спочатку необхідно скласти карту острова, випадковим чином розташувавши ділянки у відповідності зі схемою в книзі правил. Таким чином, кожен раз ви будете грати на новій карті. Фігурки артефактів виставляються по краях острова. Виберіть рівень складності, який визначить швидкість занурення на дно ділянок суші, і, отже, час, відведений на виконання місії. Потім перемішайте окремо карти припливів і артефактів. Кожен гравець отримує по дві карти артефактів, а також картку і фішку ролі, виставляючи на останню ділянку острова з воротами відповідного кольору. Потім відкривається кількість карток припливів, зазначена на шкалі складності, і острів починає йти під воду. Для цього необхідно перевернути вказані в картах ділянки.

  Настільна гра Заборонений Острів картки з фішками зображення

  Учасники грають як одна команда, але виконувати дії ви все одно будете по черзі, координуючи їх для досягнення загальної перемоги. У свій хід гравець може виконати до трьох з наступних дій: перемістити свою фішку по острову, висушити затоплену ділянку, передати карту артефакта іншому гравцеві або знайти артефакт. Кожна роль дає певну здатність, яка допоможе вам виконати місію. Координація дій різних персонажів є ключем до перемоги всієї команди. Наприклад, навігатор може перемістити фішку іншого гравця, аквалангіст може перепливати повністю дно частин острова, інженер може осушувати додаткову ділянку острова, а кур’єр здатний передати карту артефакта іншому гравцеві, навіть не перебуваючи поруч з ним.

   

  Після того, як гравець виконав всі свої дії, він отримує дві додаткові карти з колоди артефактів. Крім стародавніх реліквій в цій колоді є кілька спеціальних карт дій, які допомагають під час пригоди, і карти повені, що підвищують рівень води і оновлюючі колоду карт припливів. При цьому в руках гравця не може бути більше п’яти карт. В кінці свого ходу гравець відкриває кількість своїх карт припливів, яке рівне числу, на яке вказує маркер шкали рівня води. Потім всі відповідні ділянки суші перевертаються. Якщо частина острова вже була затоплена, то вона видаляється з гри. Таким чином острів все швидше і швидше занурюється на дно, підвищуючи емоційну напругу за ігровим столом і змушуючи гравців чимось жертвувати кожен свій хід.

   

  Для перемоги в грі команда повинна зібрати всі чотири артефакту стихій і покинути острів на вертольоті. Кожному артефакту відповідають дві локації і кілька карт в колоді артефактів. Для того, щоб знайти реліквію гравець повинен володіти чотирма однаковими картками артефактів, перебувати у відповідний локації і використовувати одну дію. Якщо ж в процесі гри обидві ділянки з храмами однієї стихії або злітний майданчик підуть на дно, то вся команда програє і назавжди залишається в полоні забороненого острова. Крім цього, ви програєте якщо фішка будь-якого гравця виявляється у воді і поруч немає жодної ділянки суші, або коли рівень припливу на шкалі досягає критичної позначки.

  Настільна гра Заборонений Острів гральні карти зображення

  Якщо Вас зацікавила ця гра, рекомендуємо звернути увагу на настільну гру «Заборонене небо».

  Зміст настільної гри Заборонений острів (Forbidden Island):

  – 58 ігрових карт

  – 24 двосторонніх ділянки острови

  – 6 дерев’яних фішок

  – 4 стильних фігурки артефактів

  – 1 шкала рівня води

  – 1 маркер рівня води

  – Правила гри

 • Характеристики

  Кількість гравців

  2, ,

  Мова

  Російська

  Тематика
  Видавець
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри