Настільна гра Скрабл

Артикул: 100235
500 грн
Очікується
 • Опис

  Тип: Гра в слова для дружньої компанії

  Видавець: Mattel (США)

  Час гри: від 40 до 90 хвилин

  Кількість гравців: від 2 до 4

  Вік: від 8

  Мова: російська

   

   

  Гравець, який діє першим, викладає слово по вертикалі або горизонталі (так, щоб одна з букв опинилася на спеціальному секторі поля з позначкою у вигляді зірки). Після кожного викладеного слова гравець оголошує зароблену кількість очок за слово (результати краще записувати на листок). Після ходу учасники поповнюють кількість своїх фішок до семи. Наступні гравці можуть викладати на дошці одразу декілька слів з використанням фішок (за всі отримують очки). Інтересу до гри додають кілька «родзинок». По-перше, порожні фішки, які можна використовувати в якості будь-якої літери. По-друге, сектору різних кольорів. По-третє, можна викласти відразу всі наявні на руках фішки і заробити 50 очок премії. І, нарешті, кожен учасник замість ходу може скинути частину або всі свої фішки і замінити їх з мішечка.

   

  Мета гри.

   

  Ігровий процес закінчується, коли всі букви були витягнуті з мішечка, або коли один з учасників використовував всі свої літери на полі і гра не можлива для будь-якого гравця.

  Настільна гра Скрабл ігрове поле зображення

   

  Особливості стратегії.

   

  Досвідчені гравці радять вивчати рідкісні слова для підвищення шансів до виграшу. Також рекомендують новачкам вивчити як можна більше трьох і двобуквених слів. Гравцям корисно зберігати простір для можливого викладання великих слів і підтримувати сітку з літер у гармонії (між приголосними і голосними літерами). Секрет успіху багатьох гравців у тому, що вони викладають букви з високими балами на різнокольорові сектори. Іноді треба втратити кілька очок, щоб не дати заробити ще більше супернику – не кладіть голосні букви поруч з різнокольоровими секторами, не полегшуйте життя сусідам. Звертайте увагу на ті слова, які викладаєте: до деяких так легко додати одну-дві літери і отримати нове більш цінне за очками слово.

   

  Якщо Ви на самоті – Scrabble Вам допоможе!

   

  Залишились в самоті — не сумуйте. В Scrabble можна грати і одному, так само як і в Дженгу. Грайте, як зазвичай, а Вашим суперником будете Ви ж самі тільки з наступної партії (тобто Ви будете порівнювати кількість зароблених очок у різних партіях).

 • Характеристики

  Кількість гравців

  2, ,

  Мова

  Російська

  Видавець
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри