Настільна гра СЕРП

Артикул: 100231
Очікується
 • Опис

  Тип: найкраща гра 2016, стратегія
  Видавництво: Crowd Games
  Час гри: від 90 до 160 хвилин
  Кількість гравців: від 1 до 5 гравців
  Вік: від 14 років
  Мова: російська

  Серп – шедевр серед настільних ігор, найкраща новинка 2016, топова гра за версією BGG. І не дивно, адже у ній є все. Щось від євроґейму, трошки від RPG, крапелька від квестів та частинка від варґеймів. Та намішати в одному флаконі купу різних механік, ще не значить створити хорошу гру. «Серп» не просто поєднує велику кількість різноманітних жанрів. Він робить це неймовірно органічно. Це чи не єдина гра, що виправдала УСІ сподівання.

  Про що гра? Уявіть собі альтернативні 20ті роки минулого століття. Закінчилася війна, що дала поштовх для розвитку техніки. Та окрім гігантських бойових роботів, вона принесла розруху та поразку усім сторонам конфлікту. На уламках цивілізації кожен з учасників починає створювати власну імперію, та намагається привести свій народ до процвітання. Я і у всіх євроґеймах, в «Серпі» потрібно створювати та оптимізувати найефективніший механізм видобутку ресурсів та подальшого перетворення їх на переможні бали. Проте у вас є герой, котрій здатен подорожувати світом, збирати крихти втрачених технологій. Та гігантські бойові роботи, котрі можуть забезпечити контроль над певними територіями з корисними копалинами. Вам потрібно уважно слідкувати за власною репутацією серед мирних жителів на території сусідніх держав. Охороняти виході з таємних підземних тунелів, бо інакше у вас в тилу зненацька може опинитися ворожа армія. Ну і звісно ж, спробуйте захопити та втримати фабрику, котра принесе вам не тільки додаткові переможні бали, а й круті бонуси.
  Настільна гра СЕРП картки для гри зображення

   

   

  Цікавинка! На відміну від більшості евроґеймів, у «Серпі» дуже важливо уважно слідкувати за діями опонентів. Як чудово зауважили в одному з відгуків: «це гра не про війну, а про нагнітання загрози». Партії буквально перенасичені атмосферою накопичування економічного та військового потенціалу. Кожен, навіть най незначущий крок буде відлунюватися протягом усієї гри. І будь-який хибний рух в сторону опонента може обернутися катастрофічними наслідками для усіх учасників. Чи зможете ви перемогти в умовах жорсткої конкуренції, підкупів, тимчасових союзів та практично миттєвої та неминучої розплати за кожну помилку?

  Настільна гра СЕРП карта для гри зображення

  Якщо Вас зацікавила ця гра, рекомендуємо звернути увагу на доповнення до неї «Серп: Пригоди»

  До складу настільної гри «Серп (Scythe)» входить:
  – поле для гри
  – 42 карти битви
  – 23 карти цілі
  – 28 карт зустрічей
  – 12 карт факторій
  – 5 планшетів гравців
  – 80 жетонів ресурсів
  – 3 круга Сили
  – 12 жетонів примноження
  – 80 монет
  – 12 жетонів зустрічей
  – 6 карт бонусів
  – 5 карт-підказок
  – 5 планшетів фракцій
  – 5 фішок фракцій
  – 5 фішок популярності
  – 5 фішок сили
  – 30 фішок зірок
  – 20 фішок будівель
  – 20 фішок рекрутів
  – 20 мініатюр роботів
  – 5 мініатюр героїв
  – 40 фішок робітників
  – 30 фішок технологій
  – правила гри

 • Характеристики

  Кількість гравців

  1, 2, , ,

  Мова

  Російська

  Тематика
  Видавець
  Серії ігор
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри