Настільна гра Діксіт Одіссея | Dixit Odyssey

Артикул: 100262
890 грн
Є в наявності
 • Опис

  Тип: нові пригоди в світі фантазій, для компанії
  Видавець: Ігромаг (Україна), Libellud (Франція)
  Час гри: від 40 до 60 хвилин
  К-сть гравців: 3 – 12
  Вік: від 8 до 99
  Мова: мовонезалежна

  Настільна гра “Діксіт Одіссея” (Dixit Odyssey) являє собою самостійне доповнення до популярної гри Dixit (Діксіт). Ви можете використовувати його як окрему гру чи разом з “Діксіт” (Dixit) та всіма доповненнями до нього, змішуючи карти з наборів випадковим чином, чи навіть використовуючи їх разом.

   

  Правила при грі вшістьох нічим не відрізняються від попереднього видання, просто додайте нову колоду. Ви можете навіть використовувати стандартні жетони замість карток голосування. Проте, якщо ви захочете грати в більшому складі, то окрім карт вам знадобляться нові карточки та маркери голосування. Гравці будуть визначати карту, вказуючи її номер маркером на картці для голосування. При цьому, для збільшення своїх шансів на удачу, кожен гравець може, якщо забажає, проголосувати за ще одну додаткову карту, але при цьому при підрахунку отримати менше переможних балів. Крім базових правил “Діксіт Одіссея” (Dixit Odyssey) пропонує 2 нові режими спеціально для більшого числа учасників.
  По-перше, це режим “Діксіт для Вечірки”. При таких правилах перед тим, як хоча б поглянути на карти з ілюстраціями в своїх руках, оповідач голосно говорить що-небудь іншим гравцям. На відміну від базової гри, те, що каже оповідач, не має жодного відношення до його карт. Опісля кожен гравець, включно з оповідачем, вибирають по одній карті в своїх руках, яка, на їхню думку, найкраще ілюструє те, що сказав оповідач. Використовуючи зелений маркер, кожен гравець, включно з оповідачем, таємно проголосує за карту, яка найкраще підходить під опис оповідача. Чим більше гравців проголосували за одну і ту ж карту, тим більше балів вони отримають. Але крім цього, оповідач також таємно голосує за одну з викладених карт, цього разу за допомогою червоного маркера. Жоден з голосів, відданих цій карті, не враховуватиметься при підрахунку. Гра завершується тоді, коли кожен гравець хоч раз побуває в ролі оповідача.

   

  Комплектація гри Dixit. Odyssey

  По-друге, це режим “Командний Діксіт”. Грати в нього можна лише при парній кількості учасників. Перед грою формуються команди з 2-х гравців, при цьому члени однієї команди повинні сидіти за столом навпроти один одного. Як і видно з назви, гравці будуть діяти командно. Вислухавши сказане оповідачем, його партнер по команді передає оповідачу карту, яка якнайкраще відповідає його словам. Потім кожна команда вирішує, хто з них буде передавати свою карту оповідачеві (вони можуть перемовлятися, але лише в присутності інших гравців і їх заборонено показувати чи описувати карти в своїх руках). Ні оповідач, ні гравець, який передав йому карту, не можуть приймати участі в голосуванні. Голосування і підрахунок балів проходять відповідно до базових правил. Гра завершується коли кожен гравець хоч раз побуває в ролі оповідача. Перемагає команда, яка набрала найбільше балів.

   

  Илюстрації до цього випуску являють собою колективну працю прекрасних художників П’єро та Марі Кардуа. Перший виконав ескізи, а Марі додала до них свої фірмові кольори. Тому, не дивлячись на стилістичну витриманість, малюнки на картах виділяються серед решти наборів. Крім цього, багато хто жалівся на нестійких кроликів для підрахунку балів. Автори врахували цей недолік і тепер кролики стали стійкішими, а поле зі шкалою підрахунку зручним та компактним. Крім цього, гра немовби завершує весь цикл, простір в коробці організований таким чином, щоб зручно розмістити всі попередні випуски.Випуском настільної гри “Діксіт Одіссея” (Dixit Odyssey) автори довели гру до логічного фіналу. Тепер, після зняття обмеження на 6 осіб, це повноцінна гра для вечірок. В неї можуть грати до 12-ти осіб, а правила пропонують два спеціальні режими для вечірок. Якщо вам подобається базова гра, ми наполегливо рекомендуємо спробувати це розширення, яке зробить ваші ігрові зустрічі ще більш шумними, веселими та захопливий. Якщо ж ви поки не грали в Діксіт, то Одіссея – чудова можливість розпочати.

  Комплектація настільної гри “Діксіт Одіссея” (Dixit Odyssey):

  •   Поле для підрахунку балів
  •   84 карти с ілюстраціями
  •   12 карток для голосування
  •   24 маркери для голосування
  •   12 дерев’яних кроликів
  •   1 правила гри

   

  Придбати настільну гру Dixit Odyssey (Діксіт Одіссея) у Києві, Житомирі чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопку “Купити” та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером +380 (66) 5-111-901.

 • Характеристики

  Кількість гравців

  , , , , Більше 6

  Мова

  Мовонезалежна

  Тематика

  Абстрактна, ,

  Видавець
  Серії ігор
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри