Настільна гра Діти Каркассону

Артикул: 100119
650 грн
Є в наявності
 • Опис

  Тип: Дитячий, весела гра

  Видавець: Hobby World

  Час гри: від 20 до 40 хвилин

  Кількість гравців: від 2 до 4

  Вік: від 4

  Мова:  мовонезалежна

  Ігровий процес настільної гри Діти Каркассона (The Kids of Carcassonne) ще простіше оригінального Каркассона. Кожен свій хід гравець-дитина бере по плитці і викладає на стіл поряд з однією з плиток, які вже лежать на столі, так що б вона повністю стикалася з нею однією стороною. На відміну від оригінальної гри Каркассон, тут плитки завжди підходять один до одного.

  Настільна гра Діти Каркассону карта і фішки для гри зображення

  Крім того в Каркассоні для дітей на кожній плитці на дорозі намальована дитина, одягнена в один з кольорів гравців (всього чотири кольори). Як тільки дорогу закінчать, на ці малюнки гравці виставляють свої фігурки відповідних кольорів. Якщо через плитку з картинкою дитини проходить закрита дорога, на нього обов’язково треба поставити фігурку того ж кольору що і картинка. Дорога, вважається закритою коли утворює петлю, або на обох її кінцях буде знаходиться луг, стіна, ставок або будинок. Перемагає в цій настільній грі, той, хто швидше позбудеться всіх своїх фігурок.

  Настільна гра Діти Каркассона (The Kids of Carcassonne) дуже яскрава, красива. Партія в неї триває близько півгодини, і ці півгодини будуть дуже яскравими у житті вашої дитини. Не всяка гра може похвалитися такою насиченістю фарб кольорів, якістю компонентів, і головне, адаптацією до дитячого сприйняття кольору в «мультяшній» формі.

  Настільна гра Діти Каркассону картки зображення

  Відгуки про настільну гру Діти Каркассона дуже позитивні, а от же є сенс купити її своїй дитині для веселого проведення часу разом.

  Вміст настільної гри Діти Каркассона (The Kids of Carcassonne)

  • 32 дерев’яні фігурки(по 8 штук 4-х кольорів)
  • 36 великих плиток земель

 • Характеристики

  Кількість гравців

  2, ,

  Мова

  Мовонезалежна

  Призначення
  Тематика

  , Про Середньовіччя

  Вік
  Видавець
  Жанри ігор
  Серії ігор
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри