Настільна гра Цитаделі Classic

Артикул: 100247
350 грн
Очікується
 • Опис

  Тип: Стратегія, психологічна
  Издатель: Мир Хобби (Россія)
  Тривалість гри: від 30 до 90 хвилин
  К-сть гравців: від 2 до 7
  Вік: від 10
  Мова: російська

   Цитаделі – це занурення у світ «середньовічних міст, інтриг і знаті». Вам належить стати творцем свого середньовічного міста. Ваше завдання полягає в тому, щоб квартал за кварталом звести саме чудове і багате місто і, обійшовши суперників, досягти найбільшої могутності та процвітання. Для досягнення цієї непростої мети Вам знадобиться допомога впливових персон держави. Тільки в сукупності їх умінь і Ваших розрахунків Ви зможете здобути перемогу. Тоді Ваше місто отримає статус наймогутнішого і найкрасивішого в королівстві. Але не Ви один будете хотіти отримати це звання. Будьте напоготові – у світі настільної гри “Цитаделі Classic” перевага може бути оманливою!
  Настільна гра Цитаделі Classic коробка з комплектуючими зображення

   

     Механізм гри Цитаделі дуже простий і витончений, оскільки авторам вдалося органічно вплести нову й оригінальну механіку в ігровий процес. Отже, приступимо. Кожен з гравців займається створенням свого архітектурного шедевру. Для цього вони використовують карти «Кварталів» які тримають у себе в руках. Ці карти можуть бути зіграні, але за них необхідно буде заплатити «чистим» золотом, стільки, скільки вказано на кварталі (іллюстрація золота на карті). У кожному раунді, гравці вибирають собі в помічники, одного з персонажів, який має особливі властивості. Потім гравець який володіє короною короля по черзі викликає кожного з персонажів. Черга визначається ініціативою персонажа, яка вказана на карті (цифри від 1 до 8). Кожен помічник при виклику використовує своє особливе вміння: Злодій краде монети, Купець отримує гроші за торгові квартали, Кондотьєр знищує ворожі будівлі, і тд. Потім, хід гравця, чий персонаж був викликаний королем, складається з двох фаз: в першій з яких Ви отримуєте або два золота, або тягнете дві карти з колоди й одну залишаєте собі. У другій фазі Ви можете зіграти одну з карт «Кварталів» які знаходяться у Вас на руках, але заплативши при цьому потрібне число золотих монет. Фактично – це всі правила гри, проте за цими, простими, на перший погляд правилами ховається досить тонка і психологічна гра..
  Ключовим моментом в грі є те, що Ви повинні вибрати собі персонажа в раунді й використовувати його вміння, а також передбачити, кого вибрали собі інші гравці і зіграти на противагу їм. Для того, що б зробити такий тактичний хід, Вам потрібно просто психологічно підійти до цього питання, а саме проаналізувати стан його міста і схильність гравця до дій (наприклад: агресор, творець і т.д.).

  Настільна гра Цитаделі Classic карти та монети для гри зображення

   

  Після всього вищесказаного, ми можемо сміливо рекомендувати цю настільну гру «Цитаделі Classic» всім любителям настільних ігор в Україні. Впевнені, вона сподобається багатьом, хто полюбляє гру «Вікінги Північного Моря», і байдужих до неї просто не може бути, адже Цитаделі – це круто!
  Вміст настільної гри “Цитаделі Classic”:
  – 8 карт персонажів
  – 65 карт городский будівель
  – 8 інформаційних карт для кожного граючого
  – 1 жетон корони
  – 30 жетонів золота

 • Характеристики

  Кількість гравців

  2, , , , , Більше 6

  Мова

  Російська

  Тематика

  , Про Середньовіччя

  Видавець
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри