Каркассон: Граф, Король і Культ – Доповнення

Артикул: 100350
Очікується
 • Опис

  Час біжить – все міняється. На зміну старим віруванням приходять нові релігії. Звичайно, при цьому практично неможливо уникнути конфліктів між представниками згасаючих культів і тими, хто поклоняється новому богу. Цієї участі не уникнули і землі Каркассону, де почастішали зіткнення між монахами і єретиками. Та це не єдині новини, які дойшли до нас з далеких країв. Над рівнинами Каркассону тепер здіймається розкішне місто, в якому править мудрий граф, який допомагає своїм вассалам вирішувати суперечки в важку хвилину. А далеко на півдні дослідники відкрили багаті землі, які живить велика повноводна ріка, і багато переселенців вже відправились освоювати нові місця проживання.

  Тип: доповнення до гри Каркассон
  Видавництво: Hobby World
  К-сть гравців: від 2 до 6
  Час гри: від 20 хвилин
  Вік: від 8 років
  Мова: мовонезалежна

   

   Доповнення “Граф, Король і Культ” є шостим великим доповненням до настільної гри Каркассон і об’єднує в собі декілька маленьких доповнень: Граф, Ріка, Король і Розбійник, а також спеціально створене для цього збірника мінідоповнення Культ. Всього в гру додається 36 нових 36 плиток земель і фішка графа. До загального набору плиток з базової гри можна додавати лише розширення Культ і 5 нових плиток земель. Решта наборів використовуються для формування різних початкових умов, а також потрібні для спеціальних дій і обліку додаткових переможних балів за міста і дороги.
  Настільна гра Каркассон: Граф, Король і Культ комплектуючі коробки зображення

   

   

     Ключовим елементом набору є модуль під назвою “Граф Каркассону”.. Тепер в центрі столу викладається не одна плитка, а ціле місто з 12-ти кварталів. Коли гравець викладає плитку, в результаті підрахунку якої мінімум один з опонентів отримує переможні бали, а сам гравець не отримує нічого, він може викласти ще одного свого підданого в будь-який з чотирьох кварталів міста – замок, кузню, собор чи ринок – а такоє переміщувати графа в інший квартал. Граф повністю блокує квартал і жоден гравець не може використовувати підданих, які знаходяться там в цей момент. Коли під час гри підраховуються бали за місто, дорогу, монастир чи ферму, власники підданих у відповідних кварталах Каркассону можуть перемістити їх на елемент, по якому проходить підрахунок, до визначення в ньому більшості. Таким чином, при визначенні більшості ви можете вчасно схилити на ваш бік чашу терезів!

   

   

  Другим великим доповненням є Ріка. Вона дозволяє замість стартової плитки сформувати в центрі ігрової зони річкову систему, вздовж якої будуть розростатися землі Каркассону. Для цього гравці перед початком гри по черзі розміщують всі 12 плиток ріки, а потім вже починають викладати основний набір плиток земель за звичними правилами.
  Настільна гра Каркассон: Граф, Король і Культ карта для гри зображення
  Міні-доповнення “Культ” додає всього 5 плиток місць поклоніння язичницьким богам. Ці плитки працюють так само як і монастирі, проте виставлені в них піддані стають єретиками. Якщо поряд буде розміщений монастир з монахом (чи навпаки), то між ними почнеться боротьба, яка закінчиться перемогою однієї з сторін. Той, кому першому вдасться завершити культове місце чи монастир, отримає переможні бали за звичними правилами, а сторона, що програла залишиться ні з чим.

  Настільна гра Каркассон: Граф, Король і Культ зворотній бік коробки

   

  Увага! Настільна гра «Каркассон: Граф, Король і Культ» не самостійна – це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Каркассон»

  Комплектація доповнення «Каркассон: Граф, Король і Культ»:

  • 2 двосторонні планшети фортеці Каркассон
  • фішка графа
  • 5 нових квадратів місцевості
  • 5 квадратів з капищем
  • 12 нових квадратів з рікою
  • квадрат короля
  • 2 жетони короля
  • квадрат лицаря-розбійника
  • 2 жетони лицаря-розбійника
  • правила гри
        Як і будь-яке інше доповнення, “Граф, Король і Культ” додає в базову гру нові цікаві можливості, роблячи її ще різноманітнішою, цікавішою і глибшою. В цьому випадку гравці, завдяки графу Каркассону, отримують ще один стратегічний рівень планування, а також унікальні початкові умови під виглядом Ріки. Протистояння між монахами і єретиками додають у ваші ігри ще більше гострих моментів і конкуренції. Ми рекомендуємо це доповнення всім любителям оригінальної гри, а також звертаємо вашу увагу, що окрім вищезгаданого існує величезна кількість інших доповнень, які додають в ігровий процес не менш цікаві стратегічні елементи. Багато з них ви можете придбати в нашому магазині:

  – Каркассон: Граф, Король і Культ
  – Каркассон. Купці та Зодчі
  – Каркассон: Таверни та Собори
  – Каркассон: Дворяни та Вежі
  – Каркассон: Принцеса і Дракон
  – Каркассон: Наука і Магія
  – Каркассон: Передмістя і Мешканці

   

 • Характеристики

  Кількість гравців

  2, , , ,

  Мова

  Мовонезалежна

  Видавець
  Серії ігор
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри