Доповнення Dungeons & Dragons. Карти Заклинань: Жрець

Артикул: 100133
Очікується
 • Опис

  Тип: набір карт, доповнення до гри Dungeons & Dragons
  Видавець: Hobby World, GaleForce Nine
  Вік: 12+
  Мова: російська

   

   

  Dungeons & Dragons. Карти заклинань. Жрець – це набір з 153 карт заклинань класу Жрець для п’ятої редакції правил Підземель і Драконів. Ламіновані карти розділені на дев’ять кіл-рівнів і стануть відмінним вибором для всіх гравців, охочих стати на жрецький шлях.
  Жерці – це слуги різних Богів і місія у них теж може бути найрізноманітніша. Одним достатньо вселяти в душі послідовників впевненість або страх своїм словом, а іншим випав шлях поруч з воїнами. Одні можуть лікувати рани, а інші виганяти натовп нежиті. Але яким би Богам вони не служили, вони – це божественний Глас на цій землі. І можливо вам вдасться стати свідком дива, великого подвигу і божественного одкровення, на яке здатні деякі Жерці в своєму житті.
  Кожна карта набору Dungeons & Dragons. Карти заклинань. Жрець містить повну інформацію про дистанцію застосування, часу дії, витратах на створення. Крім того, на них коротко описується ефект і можливості чар. Завдяки цьому гравцям знадобиться набагато менше часу, ніж зазвичай, на добірку потрібних заклинань свого персонажа. Вони завжди будуть під рукою і дозволять легко підбирати необхідні в ті чи інші ігрові моменти.
  Гейм Майстрам також зручно користуватися колодою заклинань для Жерця під час партії. Карти дозволяють, наприклад, швидко вибрати довільне заклинання, коли на Жерця сходить божественне одкровення.
  Карти Dungeons & Dragons. Карти заклинань. Жрець наочно допомагають вибрати заздалегідь гілку розвитку вашого персонажа. Чи буде це бойовий Жрець або Цілитель? Або ж його стезя Допомога іншим героям? З картами вам набагато простіше вибрати потрібні чари під ваш індивідуальний стиль гри.
  Доповнення Dungeons & Dragons. Карти Заклинань: Жрець карти для гри зображення

  Комплектація набору «Dungeons & Dragons. Карти Заклинань: Жрець»:

  • 153 ламіновані карти

 • Характеристики

  Кількість гравців

  1, 2, , , , , Більше 6

  Мова

  Російська

  Призначення
  Тематика
  Видавець
  Жанри ігор
  Серії ігор
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри