Доповнення Dungeons & Dragons. Карти Заклинань: Cлідопит

Артикул: 100135
Очікується
 • Опис

  Тип: набір карт, доповнення до гри Dungeons & Dragons
  Видавець: Hobby World, GaleForce Nine
  Вік: 12+
  Мова: російська

   

   

  Dungeons & Dragons. Карти заклинань. Слідопит – це відмінний набір з 46 ламінованих карт заклинань і здібностей, властивих цьому класу. Все, що потрібно для виживання в дикій природі, вдале полювання і вистежування своїх ворогів.
  Кожна карта – це окрема здатність з повним описом і зазначенням дальності застосування, часу впливу і потрібних компонентів.
  Заклинання Слідопита стосуються абсолютно різних ігрових аспектів. Серед його здібностей можна знайти мітку мисливця, збір ресурсів і навіть комунікацію з дикими тваринами. Набір Dungeons & Dragons. Карти заклинань. Слідопит допоможе не загубитися серед різних навичок, а вибирати для гри необхідні здібності.
  З сетом карт простіше і швидше підготуватися до нової пригоди на просторах Забутих Королівств. Всі вони поділені на п’ять рівнів складності і стають доступні в міру зростання навичок вашого персонажа. Таким чином навіть якщо зростання рівня майстерності припаде на ігровий час, вибрати нові доступні здібності не займе багато часу.
  До того ж колода Dungeons & Dragons. Карти заклинань. Слідопит зручніше в користуванні і для Гейм Майстрів. З неї легко можна потягнути довільне заклинання, щоб обдарувати їм вірного Слідопита, який знайшов в своїх мандрах нові одкровення. Або ж скласти руку для нового гравця, який обрав шлях мандрівника і шукача пригод.
  Всі карти набору Dungeons & Dragons. Карти заклинань. Слідопит заламіновані і прослужать тривалий термін. Ними користуватися набагато зручніше, ніж книгою правил. Тим більше в пошуках повних описів здібностей не доведеться заглядати в спеціальні книги по Підземеллям і Драконам, що виключить випадковий спойлер ігровий інформації.
  Доповнення Dungeons & Dragons. Карти Заклинань: Cлідопит гральні карти зображення

   

  Комплектація набору «Dungeons & Dragons. Карти Заклинань: Слідопит»
  – 46 ламінованих карт

 • Характеристики

  Кількість гравців

  1, 2, , , , , Більше 6

  Мова

  Російська

  Призначення
  Тематика
  Видавець
  Жанри ігор
  Серії ігор
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри