Настільна гра Віденський зв’язківець (Vienna Connection)

Артикул: 100430
1,550 грн
Є в наявності
BGG
  • Опис

    Віденський зв’язківець гра. Детективний кооператив про Холодну війну

    Гра «Vienna Connection» переносить учасників у добу Холодної війни в Європі. Ставши членами групи Відділу спеціальних операцій ЦРУ, гравці пройдуть кампанію з 4 місій. У кожній місії вони збиратимуть інформацію, здобуватимуть докази, розгадуватимуть шифри й аналізуватимуть отримані дані. Наприкінці місії треба скласти завершальний звіт.

    Як і в «Детективі», у «Віденському зв’язківці» використовуються карти зачіпок і база даних на сайті antaresdatabase.com. Головне нововведення — карти досьє, що містять різні цінні матеріали: перехоплені розмови, поліційні звіти, вирізки з газет тощо. Також у грі з’являться пазли — математичні загадки з шифрами й кодами. Щось цікавеньке лежить і в секретних конвертах місій.

    Перебіг гри

    Учасники діють як одна команда. У грі немає індивідуальних дій. Усі рішення гравці ухвалюють колективно.

    Збір інформації

    Інформація міститься на картах зачіпок і досьє. Щоб отримати доступ до певної карти зачіпки або сторінки досьє, до неї повинні відсилати попередні зачіпки чи інші сторінки досьє. Карти зачіпок також можуть містити обов’язкові вказівки або вимагати додаткової оплати.

    Зони й рівень викриття

    Карти зачіпок відображають дії групи ВСО. На кожній карті вказаний рівень викриття (наскільки помітні дії групи для іноземних розвідок) і зона. Біла зона — конспіративні квартири, блакитна — ресторани готелі та інші громадські місця, жовта — поліційні або кримінальні райони, червона — місця під контролем іноземної розвідки. Відвідуючи зону, група закреслює скільки клітинок у ній, який рівень викриття на карті зачіпки. Якщо всі клітинки закреслені, гравці закреслюють клітинки в секції Люди в чорному.

    Операції, коди ЦРУ і пазли

    • У кожній місії група ВСО може провести до трьох операцій. Для проведення операції треба витратити ресурси — гроші або жетони контактів.
    • На початку місії група ВСО отримує карту з кодом. Вона використовується для розшифрування секретних повідомлень від ЦРУ.
    • Протягом місії гравці можуть побачити зашифровані досьє з відсутніми числами. Щоб дізнатися ці числа й отримати доступ до досьє, треба розгадати закономірність у рядку чисел.
    • На деяких картах зачіпок містяться перевірки шпигунів. Щоб перевірити шпигуна, треба відповісти на запитання, не підглядаючи на правильну відповідь на звороті карти. Якщо відповідь помилкова, гравці закреслюють одну клітинку в секції Людей в чорному.
    • Коли гравці знаходять фрагмент пазла, вони вносять його в розділ «Пазли» на сайті antaresdatabase.com, підібравши відповідний пазл.

    Кінець місії

    Партія закінчується, коли група ВСО закреслює останню клітинку в секції Людей в чорному. Гравці натискають на символ «Завершальний звіт» на сайті antaresdatabase.com. У розділі «Пазли» містяться всі пазли, які гравці знайшли протягом місії. Кожен розгаданий пазл відкриває доступ до унікального завершення місії. У розділі “Подальші дії” гравці вибирають дві дії, що вплинуть на подальший розвиток подій. Можна братися за наступну місію.

  • Характеристики

    Кількість гравців

    1, 2, , ,

    Вік
    Видавець

    Geekach Games

  • Відгуки (0)

    Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
    Написати відгук
    Ваш відгук
    Ваша оцінка
    Ім'я
    Email
  • Правила гри