Настільна гра Руммі (Rummy)

Артикул: 100402
749 грн
Є в наявності
 • Опис

  КЛАСИЧНА АБСТРАКТНА ГРА

  Настільна гра «Rummy Classic» – класична абстрактна гра, придумана в далекому 1930 році в Палестині – після заборони карт британською владою. Гра «Раммі» взяла багато чого не тільки від карткових ігор, але й від доміно та маджонга. У 1977 році гра стала бестселером в США. Відтоді «Руммі» витримала безліч перевидань і римейків (найвідомішим з яких є «Руммікуб»).

   

  ГРУПИ І РЯДИ

  Настільна гра «Руммі Класик» складається зі 104 плиток чотирьох мастей і двох джокерів. Всі плитки перевертаються долілиць і перемішуються. Гравці беруть по чотирнадцять плиток і розміщують їх на підставках. Далі вони викладають на стіл початкові групи або ряди, сумарним номіналом не менш 30. Група – це різномасті плитки з однаковим номіналом. Ряд – зростаюча послідовність однієї масті.

   

  ПЕРЕКОМБІНАЦІЯ

  У порядку ходу, на який виділяється рівно одна хвилина, гравці перекомпоновують будь-які групи або ряди на столі, додаючи в них плитки з інших викладених груп/рядів або зі своїх підставок. Якщо гравець не може перекомбінувати групи/ряди, він повертає все, як було, і добирає три штрафні плитки. Джокер можна використовувати як будь-яку плитку.

   

  РУММІ!

  Раунд триває до тих пір, поки хтось не розмістить всі свої плитки на столі. Задоволений собою, такий гравець кричить «Руммі!». Решта гравців підраховують штрафні очки, складаючи числа на плитках, що залишилися. Невикористаний джокер – це мінус тридцять очок. Переможець отримує стільки очок зі знаком плюс, скільки штрафів сумарно набрали його опоненти. Гра складається з декількох раундів. У підсумку перемагає гравець з найбільшою кількістю плюсових очок.

 • Характеристики

  Кількість гравців

  2, ,

  Мова

  Мовонезалежна

  Тематика

  Абстрактна, Дуельні

  Видавець
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри