Настільна гра Пляшечка

Артикул: 100390
345 грн
Є в наявності
 • Опис

  Пляшечка (Бутылочка) – Гра для дорослої компанії

  Гаряча гра для дружньої компанії. Призначена для осіб, які досягли повноліття — без комплексів і з почуттям гумору. Як можна здогадатися з назви, настільна гра «Пляшечка» заснована на відомій молодіжній грі, де розкручують пляшку, а потім цілуються з тим, на кого вкаже горлечко.

  Тут все так само, тільки гравці не просто цілуються, а виконують кумедні завдання (хоча одне іншому не заважає). Геймтайм гарантує, що ця Пляшечка стане окрасою святкової програми. Вона розвеселить усіх учасників, дозволить незабутньо провести час і краще пізнати своїх друзів.

  Як грати в Пляшечку

  Дві колоди завдань — для дівчат і для хлопців — перемішуються й викладаються окремими стосами. Стрілка-пляшечка ставиться на підставку. Можна починати.

  Активний гравець крутить стрілку. Хлопець або дівчина, на якого вона вкаже, бере завдання з відповідної колоди, зачитує його вголос і намагається виконати. Якщо гравець виконує завдання, він отримує карту. Незалежно від результату, цей гравець буде крутити стрілку-пляшечку наступним.

  Кінець гри

  Грають доти, доки не закінчаться карти в одній з колод. Або поки не набридне. Переможцем стає гравець, який виконав більше завдань. Програє гравець, який зібрав найменшу кількість карт. Він виконує завдання, яке придумає для нього компанія.

 • Характеристики

  Кількість гравців

  , , , , Більше 6

  Мова

  Російська

  Призначення
  Вік
  Видавець
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри