Настільна гра Крихітні Акробати

Артикул: 100423
880 грн
Є в наявності
 • Опис

  Якщо вам до вподоби швидкі й веселі ігри на спритність і координацію на кшталт рипливих «Драбин» і невловимих «Спагеті», Геймтайм певен, що вам неодмінно треба додати до своєї колекції чудову настільну гру «Крихітні акробати» («Tiny Acrobats»).

  Крихітні акробати гра: розмаїття неповторних номерів

  Всідайтеся за ігровий стіл, збирайте команду досвідчених акробатів, отримуйте необхідні аксесуари, виводьте циркових тварин і готуйтеся продемонструвати публіці найвигадливіші трюки й зірвати найтриваліші овації!

  Зважайте на те, що цього вечора під софітами арени даватимуть виставу й інші циркові колективи! Час довести, що саме ваша програма є не просто звичайним набором акробатичних трюків, що вона гідна лишатися в серцях глядачів ще довго після того, як вистава добіжить кінця, і вражена публіка розійдеться по домівках.

  Крихітні акробати. Перебіг гри

  Партія триває протягом трьох ігрових раундів (номерів):

  • Перший номер. Кожен гравець бере дерев’яні компоненти із загального запасу відповідно до отриманої на початку раунду карти. Викладаючи компоненти один на інший, протягом двох хвилин учасники намагаються виконати якомога більше поточних вподобань публіки. Щойно час спливе, гравці отримують очки оплесків: за виконані вподобання і швидкість, а також за найвищого акробата.
  • Другий номер. Гравці збільшують пул власних дерев’яних компонентів, оновлюють вподобання публіки, виконують номери й отримують очки оплесків подібно до попереднього раунду.
  • Третій номер. Цього разу кожному гравцеві дістається по 1 картці зіркових тварин і зіркових акробатів. Виконавши умови цих карт, ви здобудете додаткові очки. Звісно, подібно до попередніх двох раундів гравці виконують номери й отримують очки оплесків.

  Трупа, яка за підсумком трьох номерів набрала найбільшу кількість очок, перемагає!

 • Характеристики

  Кількість гравців

  2, ,

  Видавець

  Lord of Boards

  Жанри ігор
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри