Настільна гра Хто напудив? Who Did It?

Артикул: 100405
195 грн
Є в наявності
 • Опис

  Весела карткова гра, яка сподобається і дітям, і дорослим. Настільна гра «Who did it?» вийшла у 2018 році. У 2019 вона ставала номінантом конкурсів «As d’Or» і «Spiel des Jahres», фіналістом «Les Trois Lys» і переможцем конкурсів «Vuoden Peli», «UK Games Expo» та «Hra roku» в категорії найкраща дитяча гра.

  ГРА Хто напудив? Захисти свого вихованця

  «Who did it?» – цікавий філлер, що гарно розвиває пам’ять і швидкість реакції. Gametime гарантує, що він стане хітом для настільного вечора в сімейному колі.

  За сюжетом, якийсь домашній вихованець накакав у недозволеному місці. Учасники гри намагаються захистити своїх улюбленців від несправедливих звинувачень.

  Хід гри

  На початку партії кожен гравець отримує по 6 карт вихованців свого кольору. Ходять вони по черзі.

  У свій хід гравець кладе карту свого вихованця і каже, що ця тварина невинна. А винен ​​інший вихованець. Усі гравці шукають у себе на руках карту названого вихованця. Перший, хто знайшов, викладає карту й оголошує нового вихованця.

  Якщо наприкінці раунду якийсь гравець не зможе знайти карту й довести невинність свого вихованця, він отримує жетон какавельки. Грають доти, доки хтось не отримає 3 жетони какавельок. Цей гравець програє.

  Відеоогляд настільної гри Хто напудив? (Who did it?)

 • Характеристики

 • Відгуки (2)

  • Аліна

   Класна недорога та дуже весела гра. Взяли собі та на подарунки) Від какавель смішно і дорослим і особливо дітям. Вічна тема- какашки)

  • Серж

   Класна весела настільна гра.

  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри