Настільна гра Каркасон

Артикул: 100426
635 грн
Є в наявності
 • Опис

  Купити Каркасон українською мовою — нова стильна версія

  Перед вами нове видання популярної гри «Каркасон», локалізоване українською мовою компанією Hobby World. Ця версія може похвалитися новим, більш стильним оформленням і доопрацьованою, вивіреною книгою правил. У комплекті два невеликих доповнення – «Річка» й «Абат». У доповненні «Річка» учасники починають складати поле з річкових плиток. Абат з однойменного доповнення дає очки в процесі гри, коли він повертається з незавершеного монастиря або саду.

  Перед вами видання українською мовою. Ви також можете купити цю гру російською – “Каркассон. Новое издание“.

  ІГРОВИЙ ПРОЦЕС ГРИ КАРКАСОН

  Carcassonne гра: жива класика настілок

  «Каркасон» – вічна класика настільних ігор. Гра вийшла у далекому 2000 році. Сказати, що гра вистрілила — не сказати нічого. Вона викликала справжній фурор у геймдизайні та сформувала уявлення про те, якими мають бути сучасні настілки.

  Настільну гру «Carcassonne» створив німецький ігророб, викладач музики й теології Клаус-Юрген Вреде. За легендою, Клаус-Юрген шукав шлях до таємничої Каркози, а потрапив до старовинної фортеці Каркасон на півдні Франції. Ідея спала на думку Вреде, коли він піднявся на вершину однієї з веж та подивився на розлогий краєвид внизу. Повернувшись із поїздки, він створив просту, але круту настілку. Потім він розробив багато інших ігор, але жодна з них не змогла повторити успіх Каркасона.

  Титулована тайловикладальна гра

  Втім, перевершити «Каркасон» майже нереально. Посудіть самі. Перемоги на конкурсах «Meeples ‘Choice-2000», «Deutscher Spiele Preis-2001», «Spiel des Jahres-2001», «Årets Spel-2002», «Vuoden Peli-2004» і «Ludo Award-2012», номінації на конкурсах «International Gamers Awards», «Nederlandse Spellenprijs», «Spiel der Spiele» і «Hra roku». Відмінні оцінки та відгуки на сайті «BoardGameGeek», а також ТОП-30 кращих сімейних ігор усіх часів. Каркасону можна тільки позаздрити.

  Завдяки своїй універсальності гра зайшла як новачкам, так і досвідченим гравцям. Це одночасно і гейтвей, і серйозна логічна гра. Каркасон можна розкласти у сімейному колі та приємно провести час з близькими людьми. А можна грати по хардкору, рахуючи плитки й продумуючи дії на кілька ходів наперед. Гра цілком підійде і для турнірів.

  У чому ж секрет Каркасона? Адже ігровий процес начебто простий до неможливості — зі стосу береться випадкова плитка-земля, для неї підшукується місце на полі, щоб правильно скласти пазл, з’єднавши дороги, поля і стіни міст. Однак далі починається справжня магія.

  Розміщення міплів-робітників

  Слово «міпл» прийшло з «Каркасона». Ігрові фішки дуже нагадували чоловічків. Одного разу хтось побачив їх і вигукнув: «Meeple», маючи на увазі «мої люди» («my people»). Так виник неологізм «міпл». З тих часів дерев’яні фішки працівників у євро-іграх називають «міплами». На початку партії гравець отримує 7 таких фішок. Учасники ходять по черзі. У свій хід гравець бере випадковий квадрат зі стосу і викладає його на поле. Гравець може відразу розмістити на ньому чоловічка зі свого резерву. Залежно від місця розташування, підданий стає:

  • місто – лицарем;
  • дорога – розбійником;
  • монастир – ченцем;
  • поле – селянином.

  Отримання переможних очок

  Якщо об’єкт добудований, і на ньому знаходяться міпли, власник повертає своїх підданих до резерву й отримує переможні очки:

  • завершивши дорогу (обмеживши її міськими стінами, монастирем або перехрестям), власник розбійника отримує стільки очок, яка довжина дороги;
  • завершивши місто, власник лицаря отримує по 2 переможних очки за кожен квадрат міста;
  • завершивши монастир (повністю оточивши його квадратами), гравець отримує 9 переможних очок за ченця.

  На відміну від інших підданих, міпли-селяни лежать на полях до кінця гри. Вони приносять переможні очки, коли починається фінальний підрахунок. Якщо у гравця найбільша кількість селян на полі, він отримує по 3 переможні очки за кожне завершене місто, що межує з полем.

  Захоплива логічна гра

  Гра «Каркасон» розвиває аналітичне та логічне мислення, навички планування та продумування дій наперед. При цьому гра має прості правила, які зрозуміє навіть дитина або новачок, який не грав ні в що, крім «Монополії». Гра захоплює і розвиває одночасно. Геймтайм гарантує, що ви проведете час не тільки приємно, але й корисно.

  Зацікавило нове видання Каркасона? Влаштовує його ціна? Можете відразу замовити його, оформивши швидке замовлення, або придбати з урахуванням своєї накопичувальної знижки.

  ВІДЕОПРАВИЛА ГРИ КАРКАСОН

 • Характеристики

  Кількість гравців

  2, , ,

  Мова

  Мовонезалежна,

  Серії ігор
  Тематика

  Про Середньовіччя

  Вік
  Видавець
 • Відгуки (1)

  • Діана

   Нарешті Каркассон має локалізовану україномовну версію! Дуже давно цього чекала, купила на заміну стареньків німецькій версії. Сподіваюся, що і доповнення теж локалізують найближчим часом.

  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри