Настільна гра Дракончики

Артикул: 100348
800 грн
Очікується
 • Опис

  Був прекрасний день, коли маленькі дракончики вирушили досліджувати гори, що оточують їх печери. І ось, за черговим поворотом, вони виявили справжнісіньке диво природи! Величезний крижаний стовп височів перед ними. Створений з самого найчистішого льоду. Але ще більш дивним було те, що всередині цього крижаного гіганта ховалося безліч дорогоцінних каменів. Тут були і смарагди, і рубіни, і топази, і сапфіри. Серця драконів негайно затріпотіли перед цією красою і загорілись бажанням добути собі скарби з крижаного полону. Але, от біда, дракончики поки що були занадто малі, щоб самим плавити лід і довелося кликати тата-дракона.

   

  Тип: дитяча розвиваюча
  Видавець: HABA, Hobby World
  Час гри: 15+
  Кількість гравців: 2-4
  ВІк: 4+
  Мова: російська, мовонезалежна

   

  Дракончики – настільна гра для юних гравців від чотирьох років на спритність і уважність. Їм належить допомогти своїм дракончикам зібрати якомога більше коштовних каменів, які будуть випадати в міру танення «крижаної» вежі. При цьому кожний хід можна буде брати тільки камінчики певного кольору. Таким чином, перемогти зможе лише самий тямущий і уважний гравець.
  На початку партії на ігрове поле встановлюється вежа з дев’яти прозорих кілець, всередину якої засипаються самоцвіти. Гравці розташовують навколо печер своїх дракончиків в очікуванні, коли ж тато-дракон почне плавити вежу.
  Настільна гра Дракончики комплектуючі коробки зображення

  На початку кожного раунду гравці повинні вибрати по одному кольору. Саме такі камені вони і будуть збирати. Першим вибирає наступний сидячий на ведучим цього раунду гравець. Потім ведучому доведеться зняти кільце так, щоб на стіл висипалися якомога менше каменів, та й краще саме того кольору, що дістанеться йому. Як тільки на ігровому полі виявляються коштовності, учасники розбирають потрібні їм і передають право ведучого наступному гравцю.
  Так триває до тих пір, поки вежа не «розтане» повністю. Після чого доведеться підрахувати запаси в своїх печерах і виявити переможця. Настільна гра Дракончики допомагає розвинути кмітливість, уважність і в ігровій формі практикувати усний рахунок. Крім того, постійне спілкування з предметами гри стимулює дрібну моторику і покращує координацію рухів дитини. А яскраві компоненти, простий і активний ігровий процес надовго привертають увагу юних гравців і доставляють масу задоволення!
  Настільна гра Дракончики гральні фішки зображенняНастільна гра Дракончики фішки для гри зображення
  До складу настільної гри «Дракончики» входить:
  – ігрове поле
  – підземні печеры з перегородками
  – жетон тата-дракона
  – жетон льодяного поля
  – 90 самоцвітів (5 кольорів, 18 каменів кожного кольору)
  – 9 кілець
  – 4 жетони дракончиків
  – 5 жетонів каменів
  – правила гри

 • Характеристики

  Кількість гравців

  2, ,

  Мова

  Мовонезалежна, Російська

  Вік
  Видавець
  Тематика
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри