Настільна гра A Game of Thrones. Catan: Brotherhood of the Watch

Артикул: 100286
2,800 грн
Очікується
 • Опис

  Брати! – голос Лорда-Командувача Мормонта луною відбився від стін стародавньої фортеці. Я зібрав вас тут, щоб зробити важливе оголошення! Ось уже багато років я веду вас всіх за собою. Ви славно служили мені і Нічній Варті, але я вже старий, і відчуваю, що з кожним днем ​​мені все складніше виконувати обов’язки Лорда-Командувача. Тому я вирішив призначити свого наступника. Ви всі славні і хоробрі мужі! І мені дуже складно вибрати найбільш гідного, однак після довгих ночей роздумів, я прийняв рішення. На південь від стіни лежать великі землі, відомі вам під назвою Дар. Вам належить налагодити там видобуток лісу і руди, забезпечити поставку ресурсів і провізії в Чорний Замок, будувати дороги, селища і фортеці, і звичайно ж захищати стіну від Здичавілих. Таким чином ми не тільки визначимо кращого кандидата на посаду Лорда-Командувача, але також зміцнимо позиції Нічної Варти на Півночі. До справи, Брати, до справи!

  Тип: стратегія
  Видавництво: Fantasy Flight Games
  Час гри: 60
  Кiлькiсть гравцiв: 3-4
  Вiк: 14+
  Мова: англійська


  «Game of Thrones. Catan: Brotherhood of the Watch» – це нова стратегічна настільна гра, для 3-4 гравців, яка об’єднала в собі популярну настільну гру Колонізатори з не менш популярною фентезійною сагою – «Пісня Льоду і Полум’я».

  Компоненти гри Колонізатори: Гра престолів зображення
  Багато років тому Старки передали Нічній Варті в безоплатне користування Дар – величезні землі, які лежать на південь від Стіни. За сюжетом гри Лорд-Командувач Мормонт готується скласти з себе повноваження командира Чорного Замку і, вирішуючи кого з Братів Варти призначити своїм наступником, відправляє найкращих кандидатів в Дар, щоб ті, організувавши видобуток ресурсів, будівництво доріг і поселень, а також захищаючи стіну від набігів Здичавілих, проявили себе з кращої сторони.

  Картки та фішки настільна гра A Game of Thrones. Catan: Brotherhood of the Watch
  Основна механіка гри багато в чому повторює свою попередницю. Гравцям належить отримувати ресурси кидаючи кубики, зводити дороги, поселення і замки, торгувати між собою, а також наймати нових вартових на захист Стіни. Переможні умови також залишилися колишніми – потрібно заробити 10 очок, а для цього необхідно купувати карти апгрейдів, будувати безперервні дороги і фортеці. Однак тут, розробники гри примудрилися органічно вплести ще кілька чудових механік, які поглибили гру, і зробили її ще більш цікавою. Справа в тому, що кожен хід, кожен з учасників може закликати собі на допомогу одного з відомих персонажів саги. Наприклад Семвела Тарлі, Боуена Марша, першого будівельника Ярвіка, Лорда-Командувача Мормонта і багатьох інших. Всі ці персонажі пропонують гравцям різну допомогу – вигідніший курс обміну ресурсів, миттєве перенесення вже побудованої дороги з одного місця в інше, ітд.

  Картки персонажів гри A Game of Thrones. Catan: Brotherhood of the Watch

  Тим часом в Морозний Іклах збирається військо Здичавілих, яке складається з рядових воїнів, скелелазів і гігантів. Ця армія планує штурмувати Стіну, прорвавшись за яку, можна розграбувати Дар. Кожен раз, коли гравці будують фортеці, армія здичавілих зростає. І єдиний спосіб захистити стіну – це наймати воїнів. Але і це ще не все. Щоб завоювати лояльність вартових на стіні, потрібно витратити деяку кількість ресурсів. Всього в грі є три клани Здичавілих. Як тільки один з кланів відкривається, його армія марширує штурмувати Стіну. Всі гравці займають оборону спільно. І якщо вартових на Стіні більше ніж Здичавілих, Брати Нічної Варти відбивають атаку. В іншому ж випадку, Здичавілі прориваються на південь і грабують Дар. Дуже важливо кожен раз стримувати атаку, адже рейд Здичавілих на ваші землі може залишити вас без таких важливих ресурсів!
  Зображення тайлівт ігрового поля гри A Game of Thrones. Catan: Brotherhood of the Watch
  Гра закінчується, як тільки хтось з гравців набере 10 очок, або ж після того, як Здичавілі втретє прорвуться за Стіну! В такому випадку переможе той гравець, який командує більшою кількістю воїнів на стіні.«Гра престолів. Катан: Братство Варти» вийшла просто чудовою. Їй вдалося вдало поєднати перевірену часом механіку з чудовим сеттінгом. І при всьому цьому вона надзвичайно атмосферна. Красиві ілюстрації, нові механіки, глибокий елемент стратегії, все це робить гру чудовим подарунком як любителю цікавих настільних ігор, так і шанувальнику саги «Пісня Льоду і Полум’я».

  До складу настільної гри «A Game of Thrones. Catan: Brotherhood of the Watch» входить:
  – 128 фішок гравців
  – 40 фішок Здичавілих
  – 48 токенів Здичавілих
  – 95 карт ресурсів
  – 27 карт розвитку
  – 11 карт героїв
  – 1 ігрове поле
  – 6 фрагментів рамки
  – 21 тайл місцевості
  – 21 жетон номерів
  – 5 торгових постів
  – 2 кубика
  – 1 12D кубик
  – 4 широкі пластикові фрагменти стіни
  – 2 лотки під карти
  – 1 токен з особливим номером
  – 1 буклет правил
  – 1 довідник по грі

 • Характеристики

  Кількість гравців

  ,

  Серії ігор
  Видавець
  Тематика

  , , Про Середньовіччя

  Мова

  Англійська

  Жанри ігор
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри