Настільна гра УНО

Артикул: 100242
139 грн
Є в наявності
 • Опис

  Тип: весела, проста, швидка
  Видавництво: Mattel
  Час гри: від 20 до 30 хвилин
  Кількість гравців: від 2 до 10
  Вік: від 7 років
  Мова: не залежить від мови

  Уно – гра, про котру можна сказати: «все геніальне – просто». Колода карт, прості правила та маса задоволення вміщується в невеличкій картонній коробочці. Але що ж такого дивовижного у настільній грі «Уно»? Спробуємо розібратися.

  Як грати в UNO? Правила гри: Кожному гравцю на руки видають 7 карт. Ціль гри: якнайшвидше їх позбутися. Яким чином? У центрі столу лежатиме відбій. Туди по черзі учасники викладатимуть карту з руки, за умови, що вона співпадатиме з верхньою картою відбою за кольором чи номіналом. Нема такої? Доведеться тягнути з колоди. Але подібний ігровий процес банальний, і не сказати, що дуже цікавий. Тому у колоді є спеціальні карти. Одні змушують наступного гравця взяти карти і пропустити хід, інші змінюють напрямок чередування гравців, треті можна викладати на будь-яку карту і замовляти колір наступному учаснику. Але це теж не всі цікавинки. Ви можете перехопити хід у іншого гравця і взяти додаткові карти, якщо не виконаєте одну цікаву умову.
  УНО картки для гри зображення
  Так чому ж ця гра на стільки чудова? Все просто, в «Уно» можна навчити грати будь-кого. А ще тут не потрібно багато думати і розробляти надзвичайну стратегію. Значно більшу роль грають швидкість реакції, увага та випадок. І звісно ж, партії короткі, коробочка маленька, і вартість досить мала. Тому настільну гру УНО купують так часто як в Києві, так і по всій Україні. У цієї гри навіть існує російський римейк – «Свінтус».

  До складу настільної гри «УНО (UNO)» входить:

  • 108 карт
  • правила гри

 • Характеристики

  Кількість гравців

  2, , , , , Більше 6

  Мова

  Мовонезалежна

  Вік
  Видавець
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри