Настільна гра Тераформування Марса

Артикул: 100240
1,860 грн
Є в наявності
 • Опис

  Тип: стратегія
  Видавництво: Kilogames
  Час гри: від 90 до 120 хвилин
  Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 5
  Вiк: від 12
  Мова: українська

  «Тераформування Марса (Terraforming Mars)» – це нова стратегічна настільна гра, яка своєю появою викликала чимало галасу, і майже відразу закохала в себе безліч гравців. Обумовлено це багатьма факторами, і в тому числі чудовою механікою, стильними ілюстраціями і актуальним, цікавим сеттингом.

  Лого Тераформування Марса

  Отже, кілька мегакорпорацій почали розробку нових технологій, що дозволяють повністю змінювати вид Марса. На початку партії, гравці, як глави таких корпорацій, отримують карти дій, ігрові планшети і стартові ресурси. За допомогою усього цього вам належить вирощувати ліси, створювати океани, і утримувати температуру на поверхні планети, в комфортному, для життя людини, діапазоні.

  Відкрита коробка гри Тераформування Марса

  Тераформування Марса – це настільна гра, родзинку якій надає величезне розмаїття різних торгових і виробничих ланцюжків. У комплекті з грою йде більше 200 карт технологій, наукових досягнень, пригод і ресурсів, які можуть взаємодіяти між собою безліччю різних способів. По ходу гри поверхня Марса буде активно видозмінюватися. У колись безкрайній пустелі виростуть дерева, з’являться великі і малі водойми, почне зароджуватися життя.
  Ігровий процес в основному зводиться до планування бюджету, розрахунку впроваджень нових технологій і власне тераформуванні Марса, викладаючи на поверхню ігрового поля гекси відповідного типу. У грі присутній елемент змагання. Супернику можна неабияк зіпсувати нерви, уповільнивши виробництво, або змусивши його скинути деяку кількість ресурсів. Як тільки три основних параметри – температура, кисень і вода досягнуть максимуму, гру буде завершено, і підрахувавши очки, гравці визначать переможця.

  3 картки гри Тераформування Марса

  Після першої ж партії, ви відчуєте захоплення, побачивши наскільки ж велике розмаїття ігрових комбінацій і здивуєтеся приголомшливій реіграбельності цієї настолки. Тому запрошуємо вас вже зараз встати біля керма однієї з мегакорпорацій, і зробити Марс придатним для життя, в ім’я всього Людства!

  Всім, кого захопила ця гра, радимо звернути увагу на доповнення до неї “Тераформування Марса: Час Венери“.

  До складу настільної гри «Тераформування Марса» входить:

  – ігрове поле
  – 5 планшетів гравців
  – 233 карти
  – 400 маркерів
  – 80 тайлів
  – правила гри

  «Підкорення Марса» – настільна гра, купити в Україні яку можна онлайн в нашому інтернет-магазині.

 • Характеристики

  Кількість гравців

  1, 2, , ,

  Видавець
  Жанри ігор
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Аксесуари

 • Правила гри