Колонізатори: Мореплавці – Доповнення

Артикул: 100166
1,500 грн
Очікується
 • Опис

  Тип: доповнення до гри Колонізатори
  Видавець: Світ Хоббі
  Час гри: від 90 до 120 хвилин
  К-сть гравців: 3-4 гравці
  Вік: від 12
  Мова: російська


  Увага! Настільна гра Колонізатори – Мореплавці не є самостійною грою, це розширення! Для гри в нього Вам спочатку буде необхідно придбати базову настільну гру Колонізатори
  – Нові береги
  Останні події відбулися на острові Катан, нові острови було знайдено недалеко від острова, а що найоголовніше, там знайшли золото. Очі загорілися і всі пішли в плавання до 4-ох островів. Перемогу отримає той, хто набере 13 переможних балів.

  – Чотири острови
  Острови, їх відкрили недалеко від Катану. Вони повні корисних копалин: руди, лісу, глини. Кожен з гравців колонізує острів і в їх задачі також входить колонізація інших островів, островів їх суперників. Гра ведеться до 12 переможних балів.

  – Туманний острів
  Десь далеко від острова Катан є Туманний Острів. Про нього ходять лише чутки. І ось катанці споряджують кораблі до нього. Гекси Туманного Острова викладаються лише по мірі плавання і наближення до них. Ця земля незвідана і манить до себе. Гра ведеться до 11 переможних балів.

  – Через пустелю
  Перші поселення на островах основвані. Попереду пустеля, а за нею, на півночі, лежать землі, багаті золотом. Навкруги також розкидані острови, на них також є зпоклади золота. І як же бути катанцям: піти через пустелю на північ чи крізь бурхливе море до островів? Гра ведеться до 12 переможних балів.

  – Забуте плем’я
  Туземців було виявлено недалеко від острова, який колонізували катанці. Дивно, але туземці розмовляють на схожій мові. Виявляється, що декілька століть тому корабель відбився від загального флоту і розбився поблизу цих островів. Шойно знайдені вов. Только что найденные одноплемінники раді до сліз 😉 Гра ведеться до 13 переможних балів.

  – Багатство Катану
  Кораблі Катану пливуть вперед і на горизонті нові острови. Там живуть справжні майстри своєї справи. Вони шиють вбрання і виготовляють такі матеріали і предмети, що катанці просто в захваті і в ту ж мить починається жвава торгівля. Гра йде до 14 переможних балів.

  – Острів піратів
  Погані новини приходять на острів Катан: їхні кораблі грабують, кораблі, що везуть добро для Катану піддаються зухвалим набігам піратів. Вони осіли на острові і вибити їх звідти буде важко, та можливість є. І жителі острова Ката вирішують спорядити бойовий флот. Гравці повинні захопити піратську фортецю свого кольору і при цьому повинні мати 10 переможних балів.

  – Чудеса Катану
  Катан – він розвивається і процвітає. Катанці вирішують почати будівництво чудес світу. Для початку Велику Стіну, потім собор чи навпаки. Вони ще не вирішили. Вирішувати Вам. Гра буде йти до закінчення будівництва одного з чудес світу чи до 10 переможних балів.

  – Новий світ
  В цьому сценарії Вам даються в руки право створювати самим ігрове поле. Автор також дає рекомендації по розміщенню ігрового поля і номерів жетону.

  Ось і все ;-)! Чуєте шум вітру в вітрилах? Корабель чекає свого капітана, піднімайтесь на борт!

  Настільна гра Колонізатори: Мореплавці коробка з картою зображення

  Настільна гра Колонізатори: Мореплавці карта з картками зображення

  Комплектація настільной гри Колонізатори – Мореплавці:
  – 6 морських рамок для обмеження поля
  – 19 морських гексів
  – 11 гексів суші
  – 10 жетонів гавані
  – 10 фішок з числами
  – 57 фішок Катану
  – 60 кораблів (по 15 кожного кольору)
  – 1 фігурка піратів
  – правила гри

 • Характеристики

  Кількість гравців

  ,

  Мова

  Російська

  Видавець
  Серії ігор
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри