Колонізатори: Купці і Варвари – Доповнення

Артикул: 100164
1,500 грн
Очікується
 • Опис

  Тип: доповнення до гри Колонізатори
  Видавець: Світ Хоббі
  Час гри: від 60 до 90 хвилин
  К-сть гравців: 2-4 гравці
  Вік: від 10
  Мова: російська


  Увага! Настільна гра Колонізатори. Купці та Варвари не самостійна гра – це розширення! Для гри в нього спочатку Вам потрібно придбати базову настільну гру Колонізатори
  Настільна гра Колонізатори: Купці і Варвари карта для гри зображення

     А що на півдні? Чи це не верблюжий караван виходить з пустелі? Це кочівники везуть необхідні всім товари і хочуть отримати за них шерсть та зерно. Прослідкуйте, щоб їх каравани не обійшли ваші поселення стороною! І це ще не все! На сході інші поселенці заселяють береги рік Катану, будують мости і отримують великі бариші. За такої конкуренції як би вам не опинитися наприкінці гри злидарем в тупіку Невдах!…

  В даному розширенні Ви знайдете цілий 9-ть сценарїів. Кожен на Ваш смак. Розкажемо трохи про кожен зі сценаріїв:

  – Благородний розбійник
  Бандити, які чинили розбій в лісах, їх більше немає. Вони вигнані і від них не залишилось ні сліду. Зате в лісі з’явився сміливий хлопць Роб де Худ. Він грабує багатих і не чіпає бідних. Як старий, добрий Робін Гуд. Цей сценарій підійде для сімейного кола разом з дітьми.

    

  – Події на Катані 
  Якщо Ви будете брати цей сценарій, то в ньому все залежить не від кидків кубиків, а виключно від карт подій. З їхньою допомогою оприділяються гекси, які будуть приносити дохід і ще додаткові події. Про це ми не будемо говорити ;- ) Це Вам краще дізнатися під час гри.

    

  – Володар гавані
  Гавань приносить хороший прибуток, і кожен хоче бути її господарем. Через це міста і поселення приносять портові бали. Якщо хтось вже володіє трьома такими видами балів, то він стає Володарем Гавані. А це в такому випадку дає + 3 бали додатково. Гра йде до 11 переможних балів.

    

  – Катан для двох
  Це сценарій, який може бути зіграний лише двома гравцями, але з Вами також будуть ще два віртуальні гравці. Безпосередньо за яких Ви робитимете ходи.

    

  – Рибалки Катану
  Люди острова Катан вирішили, що пора б уже внести в свій раціон щось інше, а не лише те, що росте на землі і бігає по ній. І звернули вони свій погляд на море, там де плавало вдосталь риби. Зібравшись, взявши снасті, вони пішли її ловити. І уявіть собі, риба стала валютою на острові, до того ж, успішною. З допомогою риби можна навіть підкупити розбійників і будувати дороги і ще багато чого корисного і потрібного 😉 Рибацьких міст декілька: 6-ть рибних мілин, одне велике рибне озеро. Крім риби – Ви можете спіймати старий черевик. Він не вартий того, не ловіть його 😉

    

  – Катанські ріки
  Ріки, вони повні і несуть з собою багато хорошого. Вони як наша з Вами Амазонка 😉 Ріка сприяє розвитку торгівлі, доріг, через них зводять мости. Міста стають все більшими і деякі багатіють, а інші бідніють. в цьому сценарії з’являються: 2 карти ріки, монети, 1 карта багатого поселенця і 1 карта бідного поселенця.

    

  – Караванний шлях
  Катан майже весь освоєний і це не обійшло пустелю. Спершу там жили розбійники, але і вони були вигнані і там осіли жителі Катану. З центру пустелі розходяться ланцюжки караванів. Верблюди навантажені цінними товарами, які необхідні всім. Цінним товаром є шерсть. Про те, як буде рухатися караван, гравці вирішують разом, але якщо їх бажання будуть різними, то рішення приймає гравець, який поставив на кон найбільше ресурсів.

    

  – Нашестя Варварів
  Катан під загрозою. На острів висаджуються варвари і з кожним раундом їхня кількість на острові збільшується. Рано чи пізно вони спочатку заважатимуть вам добувати ресурси, а потім атакуватимусть Ваші міста і тоді Ви змушені прикликати лицарів для захисту своїх міст.

  – Купці та Варвари
  Саме по даному сценарії і назвали дане розширення. Катан відійшов від нашестя варварів, і тепер він вже веде по дорогах обози зі склом і мармуром. А ці обози недешеві. Кожен з них буде оплачений чистим золотом.

  Всі варіанти розширення Колонізаторів можуть гратися спільно.

  Настільна гра Колонізатори: Купці і Варвари карта та фішки зображення

       Комплектація настільної гри Колонізатори – Купці та Варвари:

  – 24 лицарі (по 6 штук 4х кольорів)
  – 12 мостів (по 3 штуки 4х кольорів)
  – 4 обози (по 1 обозу 4х кольорів)
  – 36 варварів (бронзового кольору)
  – 40 монет (25 по одній, 15 по 5 одиниць)
  – 22 верблюди (бронзового кольору)
  – 120 ігрових карт
  – 3 листи картонних компонентів
  – Правила гри

 • Характеристики

  Кількість гравців

  2, ,

  Мова

  Російська

  Видавець
  Жанри ігор
  Серії ігор
  Тематика

  , Про Середньовіччя

 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри