Настільна гра Геометрія Уяви

Артикул: 100114
629 грн
Є в наявності
 • Опис

  Тип: фантазія, сімейна, для вечірок, покажи слово
  Видавництво: Ігромаг (Україна), Cocktail Games (Франція)
  Час гри: від 30 до 60 хвилин
  Кількість гравців: від 3 до 8 гравців
  Вік: від 12 років
  Мова: солов’їна

  Геометрія Уяви – надзвичайна гра для усіх, хто любить порозважатись та пофантазувати. У ній, як і у багатьох подібних паті-геймах (наприклад, Еківоки), потрібно пояснювати слова. Але робити це трохи незвичним чином. Річ у тім, що у вашому розпорядженні будуть прозорі карти з різноманітними візерунками, позначками та навіть схематичними зображеннями. Саме з них і належить скласти картинку, що наштовхне інших гравців на вірну думку.

  Гра Геометрія уяви, - відкрита коробка з вмістом зображення

  Гра Геометрія уяви - зображення монет

   

  Слова та словосполучення. Настільна гра «Геометрія уяви» це в першу чергу адаптація «Imagine». Усі слова, котрі потрібно буде показувати гравцям, ретельно проаналізовані та локалізовані саме для українців. Звісно, серед них є багато всесвітньо відомих місць, особистостей та витворів мистецтва. Також наявні загальні поняття про науку і техніку, сучасні технології та історію. Але, окрім вищезазначеного, готуйтеся показувати Капітошку, Петрика П’яточкіна, композицію гурту ВВ під назвою «Весна», «Вчительку» гурту Тік. А, може, вам трапиться «Майдан Незалежності», гопак, Інтерсіті? Чи вдасться показати вирази «догори дриґом», «вилупити баньки» або «отакої»? «Геометрія уяви» – не просто перекладена гра. Вона дбайливо адаптована українцями для України.

  Гра Геометрія уяви, - карта з завданням зображенняГра Геометрія уяви, - карта з завданням зображення

  Гра Геометрія уяви, - карта з завданням зображення

   

  Створи свій мультик. Дуже цікаво, що завдяки прозорому фонові карт різноманітні частини зображень можна комбінувати між собою. Також правила заохочують динаміку. Карти можна пересувати, показуючи певні дії. Деякі деталі можна закривати пальцем, створюючи таким чином нові образи. Можливості, що відкриваються для людей з хорошою фантазією, дійсно безмежні. за допомогою цих прозорих карт можна показати що завгодно. Також важливо зауважити, що за правилами ви оголошуєте категорію, до якої відносяться ваше слово чи словосполучення. Уявіть, учасник заявляє, що зараз буде показувати літературний твір, а потім збирає усі карти в одну величезну колоду. Звісно ж це «Війна і мир».

  Гра Геометрія уяви, - процес гри зображенняГра Геометрія уяви, - сноуборд зображенняГра Геометрія уяви, - велосипед зображенняГра Геометрія уяви, - водій зображення

   

  Висновки. Це чудова гра для людей з безмежною фантазією. Напівпрозорі карти дають неймовірний простір для уяви, а завдання локалізовані саме для українських гравців. Без сумніву, на сьогодні «Геометрія уяви» найкращий представник жанру на вітчизняному ринку. Прості правила у поєднанні з захоплюючим ігровим процесом дозволяють використовувати її як для партій у вузькому сімейному колі, так і на вечірках, у великих компаніях, де більшість гравців раніше не грали у настільні ігри.

  До складу настільної гри «Геометрія Уяви» входить:
  – 60 прозорих карт
  – 65 карт із завданнями (1040 слів та словосполучень)
  – 35 жетонів (25 номіналом 1 бал та 10 номіналом 3 бали)
  – правила гри

 • Характеристики

 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри