Настільна гра Azul

Артикул: 100255
1,349 грн
Є в наявності
 • Опис

  Пропонуємо вашій увазі приголомшливо красиву і дуже цікаву абстрактну настільну гру під назвою «Azul». Розрахована вона на 2-4 учасників і пропонує гравцями зайнятися викладанням мозаїки з різноманітних плиток на стіні палацу.
  «Azul» вперше з’явився на ярмарку настільних ігор в Німеччині, в місті Ессен. Там ця настільна гра викликала справжній фурор, і стала найпопулярнішою грою виставки. Коробки «Азула», покупці розхапали в лічені години, і це не дивно, оскільки гра і справді чудесна!

  фішки гри Azul компоненти гри Azul

  На початку гри, кожен з гравців отримує персональний планшет, на якому намальовано частину стіни, на якій потрібно буде викладати плитку, поле підрахунку персональних переможних очок, а також відзначена черга будівництва і поле розбитих плиток.
  Залежно від кількості гравців, в цетрі столу розміщують тайли фабрик, а всі плиточки зсипають в спеціальний мішочок. Потім, на кожен тайл фабрики гравці ставлять по чотири випадкових плиточки, витягнутих з мішечка. На цьому, етап підготовки до гри завершено.
  комплект гри Azul Торбинка з фішками Azul

  Мета гри – набрати якомога більше переможних очок, викладаючи плиточки на стіну, на вашому ігровому планшеті. Гравець який ходить першим повинен взяти всі плиточки однакового кольору з однієї із фабрик і розташувати їх в черзі на будівництво на своєму планшеті. Плитки які залишилися на тайлі вважаються непотрібними і поміщаються «на вулицю» – тобто знімаються з тайла і викладаються збоку на стіл. Другий гравець тепер може або взяти плитки з іншої фабрики, або з вулиці, але за тих же самих умов – брати можна тільки плитки одного кольору. Той гравець, який першим візьме плитки з вулиці, також отримає жетон першого гравця. Раунд триває до тих пір, поки гравці не розберуть всі доступні плитки. Після цього настає фаза будівництва. Гравці викладають на стіну плитки з тих черг, які були повністю заповнені. І якщо для того щоб викласти плиточку у верхній частині стіни, необхідна тільки одна плитка в черзі, то щоб зробити ту ж дію в нижній частині стіни, необхідно помістити в чергу 5 однакових плиток.Як тільки фаза будівництва добігає кінця, гравці підраховують очки.

  Важливо намагатися викладати плитки ближче она до другої, оскільки сусідні плитки приносять більше переможних очок, ніж окремі. До речі, під час гри можуть виникнути ситуації коли ви повинні взяти більше плиток ніж можете помістити в чергу. У такому випадку всі зайві плитки вважаються розбитими і в фазу підрахунку очок принесуть вам штрафні бали. Також гравець, який отримав фішку першого гравця втрачає одне переможне очко. Після цього починається наступний раунд. Гра триває до тих пір, поки один з гравців не закінчить повністю один горизонтальний ряд. Як правило, на це піде не менше п’яти раундів. Після цього гравці завершують поточний раунд і проводять фінальний підрахунок очок, враховуючи бонусні очки за плитки одного кольору і викладені вертикальні ряди. Переможець – як зазвичай гравець, який набрав найбільшу кількість переможних очок.

  Ігрові планшети azul планшет

    В Азулі все прекрасно – чудова, і дуже елегантна механіка розбору плиток, в міру виражений елемент конфліктності, адже тут часто виникає вибір – насолити противнику, або зробити краще собі. Ця гра може похвалитися красивим оформленням і неймовірно якісними візуально і дуже приємними на дотик пластиковими плиточками. Неймовірна реіграбельність і прості правила – ось формула успіху настільної гри «Азул». Спробуйте цю гру, а потім і продовження Azul: Stained Glass of Sintra  і ви точно не пошкодуєте!

  До складу настільної гри «Azul»:

  • 100 плиточок
  • 4 ігрових планшета
  • 9 тайлів фабрик
  • 4 маркера підрахунку очок
  • жетон першого гравця
  • мішечок
  • правила гри

 • Характеристики

  Кількість гравців

  2, ,

  Мова

  Англійська, Мовонезалежна

  Видавець
  Тематика

  Абстрактна

  Серії ігор
 • Відгуки (1)

  • Олена

   Найкраща абстрактна гра для мене. Високояскісні камінці-плитки, дуже приємні на дотик, граємо часто з друзями, але ця гра також добре підходить для гри сімєю – з чоловіком та дочкою. Нескладні правила.

  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Аксесуари

 • Правила гри