Каркассон: Бродячий цирк / Carcassonne: Under the Big Top – Доповнення

Артикул: 100353
Очікується
 • Опис

  Каркассон: Бродячий цирк – це десяте доповнення для ставшої вже класичною настільної гри дополнение к игре Каркассон. Нове розширення вносить в звичні середньовічні трудові будні те, чого давно не вистачало – розваги! А що може бути краще, ніж мандрівний цирк з дресированими тваринами і акробатами?

  Тип: доповнення до гри Каркассон

  Видавництво: Hobby World, Hans im Glück (Німеччина)
  Час гри: від 40 хвилин
  К-сть гравців: від 2 до 6
  Вік: від 7 років
  Мова: російська, мовонезалежна

  Цирк приїхав!

  Серед компонентів доповнення знаходяться тайли з солом’яними аренами. Замішавши їх в звичайну стопку, гравці можуть додати їх до поля Каркассона за звичайними правилами. Розмістивши плитку з круглим солом’яним кругом, гравець зобов’язаний додати на нього зверху жетон тварини, сорочкою вгору, а зверху ставиться дерев’яна фішка шатра. Розкрити і отримати переможні бали за свою виставу гравець зможе тоді, коли в гру вийде другий тайл з місцем під цирк.

  Настільна гра Каркассон: Бродячий цирк комплектуючі коробки зображення
  Але-оп!

  Крім тварин, а цирку є акробати. Вистави вони дають під чистим небом на квадратних майданчиках на прим’ятій соломі. Гравець може перетворити будь-якого міпла в акробата, розмістивши його в такому майданчику. Однак, щоб отримати свої переможні бали, акробатична вистава повинна бути показана. Для цього на тайлі повинні знаходиться три фігурки міплів – два внизу, а третя на їх плечах.

   

   

  Настільна гра Каркассон: Бродячий цирк картки для гри зображення
  Хто головний?

  Значна роль відведена директору цирку. На поле він виставляється як звичайний міпл, але він зобов’язаний стежити за всім, що відбувається навколо і не може змінити свою посаду, наприклад, стати акробатом. Ні, він до самого завершення будівництва цирку буде знаходитись на полі і спостерігати за тим, що відбувається. Після чого принесе гравцеві гідну нагороду – по два бали за кожен тайл з цирковим табором по сусідству.

   

  Настільна гра Каркассон: Бродячий цирк фішки для гри зображення
  Каркассон: Бродячий цирк – це доповнення, яке додасть різноманітності в старий улюблений Каркассон, дозволивши по-новому поглянути на знайомі тактики і стратегії. До речі, якщо вам припала до душі ідея влаштовувати акробатичні номери серед міплів, радимо поглянути на веселу гру на спритність –«Цирк Міплів»!

  Увага! Гра «Каркассон: Бродячий цирк» не самостійна – це доповнення! Для початку вам необхідно придбати базову гру Каркассон.

  Комплектація доповнення Каркассон: Бродячий цирк:

  • фішка шатра
  • 16 жетонів тварин
  • 12 квадратів з наметовим табором
  • 8 квадратів акробатів
  • 6 фішок директорів цирку
  • правила гри

 • Характеристики

  Кількість гравців

  2, , , ,

  Мова

  Мовонезалежна, Російська

  Тематика
  Вік
  Видавець

  Hans im Glück,

  Жанри ігор
  Серії ігор
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри