Каркассон: Абатство і Мер / Carcassonne: Abbey & Mayor – Доповнення

Артикул: 100346
395 грн
Є в наявності
 • Опис

  Завдяки мудрому правлінню могутніх та благородних лордів в землях королівства Каркассон жити стало ще краще, жити стало веселіше. Низка навантажених цінним скарбом торгових фургонів мандрують по дорогах і трактах, доставляючи екзотичні товари в найвіддаленіші монастирі і міста країни. Завдяки торгівлі багато маленьких містечок розбагатіли і розрослися до таких розмірів, що отримали можливість призначити власних мерів. Заможні фермери тепер можуть дозволити собі розвивати сільськогосподарську інфраструктуру, а в церкві значно збільшили кількість прихожан за рахунок будівництва абатств, куди стікаються щедрі дари зі всієї околиці.

  Тип: доповнення до гри Каркассон
  Видавництво: Hobby World
  К-сть гравців: від 2 до 6
  Час гри: від 20 хвилин
  Вік: від 8 років
  Мова: мовонезалежна


   Крім нових плиток земель з розширенням “Абатство і Мер” (Abbey & Mayor) настільної гри Каркассон гравці отримують чотири нові можливості для посилення контролю над землями свого королівства. Кожна з них додає певне стратегічне рішення, яке будь-який учасник може використовувати в певній ігровій ситуації. Для цих цілей всі гравці отримують по 1-й фішці комори, фургону і мера, а також 1 плитку абатства. Діють вони наступним чином:
  Настільна гра Каркассон: Абатство і Мер комплектація коробки зображення

   

  •     Абатство. Під час свого ходу гравець може вирішити не брати нову плитку землі, а замість неї викласти особливу плитку абатства, яка автоматично завершує всі прилеглі до неї області, в яких одразу проходить підрахунок балів. Проте додати її можна лише в тому випадку, якщо по периметру вона буде повністю оточена з усіх чотирьох сторін. Крім цього в абатство можна додати монаха, який потім принесе переможні бали в повній аналогії з монастирем.

   

  •    Мер. Під час свого ходу гравець може вирішити за звичними правилами розміщення підданих додати фішку мера на щойно викладену плитку міста. При підрахунку переможних балів, коли місто буде завершене, мер буде прирівняний до кількості лицарів, рівному числу символів щитів в місті. Звичайно, дана функція дуже важлива при визначенні впливу в великих мегаполісах. Проте якщо в місті немає щитів, то мер втрачає вплив.

  Настільна гра Каркассон: Абатство і Мер фішки для гри зображення

  •    Комора. Під час свого ходу гравець може замість підданого на перехресті чотирьох плиток з полями викласти комору, навіть якщо там вже знаходяться селяни. Тут він простоїть до кінця гри. Зразу після розміщення комори проходить підрахунок балів аналогічно тому, як це повинно бути наприкінці гри по звичайних правилах. Крім цього, кожен раз як тільки це поле буде об’єднуватися з будь-яким іншим полем, знову активується підрахунок балів. Проте при цьому гравці отримують лише по 1-му балу за місто. В обох випадках враховується фішка свинки з розширення “Торговці та будівельники” (Traders & Builders), яка в результаті дає на один бал більше. Вкінці ферми також приносять своїм володарям переможні бали.

   

  •    Фургон торговця. Під час свого ходу гравець може за звичними правилами замість підданого додати на дорогу, в місто чи монастир фішку торговця. При підрахунку балів ви можете або просто забрати його назад в свій резерв або перемістити на будь-яку дорогу, в місто чи монастир, які з’єднані з щойно завершеним елементом і не містять інших підданих чи фургонів.

  Настільна гра Каркассон: Абатство і Мер ділянки карти зображення

   

   Як і у випадку решти доповнень, “Абатство і Мер” додає в гру унікальні можливості, дозволяючи ще глибше зануритися в повний інтриг чарівний світ Каркассону, доповнивши його унікальними тактиками і стратегіями. Воно повністю сумісне з усіма доповненнями, що вийшли раніше. Абатство дозволить вам обійти хитру пастку опонента, мер дасть перевагу в великих містах, комора значно допоможе селянам, а фургон дозволить, об’їжджаючи карту, з раунда в раунд заробляти додаткові бали.
  Увага! Настільна гра «Каркассон. Абатство і Мер» не самостійна – це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Каркассон»

  Комплектація доповнення «Каркассон. Абатство і Мер»:

  • 6 квадратів абатства
  • 12 квадратів місцевості
  • 6 фішок мерів
  • 6 фішок фургонів
  • 6 фішок комор
  • правила гри
       Якщо вам сподобалась настільна гра Каркассон, то ми рекомендуємо обов’язково здобути в свою колекцію доповнення “Абатство і Мер“. Воно зробить ваші партії ще насиченішими і захоплюючими. А торбинка, що входить в комплект, дозволить змішувати будь-які набори, незалежно від їх походження. Крім цього, в нашому магазині ви можете придбати наступні розширення:

  – Каркассон. Купці та Зодчі
  – Каркассон: Таверни та Собори
  – Каркассон: Дворяни та Вежі
  – Каркассон: Принцеса і Дракон
  – Каркассон: Наука і Магія
  – Каркассон: Передмістя і Мешканці

 • Характеристики

  Кількість гравців

  2, , , ,

  Мова

  Мовонезалежна

  Тематика
  Видавець
  Жанри ігор
  Серії ігор
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри