Каркассон. Вежа – Доповнення

Артикул: 100124
500 грн
Очікується
 • Опис

  Тип: доповнення до гри Каркассон
  Видавництво: Hobby World
  К-сть гравців: від 2 до 6
  Час гри: від 40 хвилин
  Вік: від 7 років
  Мова: мовонезалежна

   

   

   

       З кожним розширенням настільної гри Каркассон вона відкриває себе з несподіваної сторони, отримуючи нові ігрові можливості і способи взаємодії між гравцями. Розширення “Вежа” (Tower) є четвертим з тих доповнень, що вийшли на сьогоднішній день. Окрім елементів для нової механіки воно включає зручну вежу з щільного картону, яку можна використовувати як для зберігання плиток земель, так і для ергономічної організації ігрового простору під час партії.
  Доповнення Каркассон. Вежа вміст коробки зображення

   

       Та основним нововведенням є плитки земель з зображенням фундаметнів веж. Перед грою вони замішуються з рештою плиток, а кожен гравець отримує певну кількість поверхів вежі, які залежать від числа учасників. Основні правила зберігаються, проте тепер, окрім розміщення підданого на щойно вкладеній землі, у гравців на вибір з’являється 3 нових дії:
  1. Помістити один з своїх поверхів вежі на будь-яку землю з фундаментом, незалежно від того, коли вона була зіграна.
  2Помістити один з своїх поверхів вежі на вже почату вежу. В обох випадках гравець може в якості в’язня забрати одного з підданих опонента, що стоїть на одній лінії перпендикулярно до вежі. Чим вища вежа, тим далі вона діє.
  3. Завершити вежу, помістивши одного зі своїх підданих на вже почату вежу. Підданий залишається на вежі до кінця гри, при цьому її більше не можна будувати. Таким чином ви можете захищати свої володіння, якщо розташування даної вежі може вам загрожувати.

   

  Доповнення Каркассон. Вежа зображення
  Що ж відбувається далі з в’язнями? Якщо два гравці мають підданих один одного, то одразу ж проходить автоматичний обмін полоненими і піддані повертаються на службу до своїх лордів. Крім цього, під час свого ходу, гравець може забрати одного зі своїх в’язнів, заплативши за це 3 переможних бали, які віднімаються в нього і переходять до опонента.

   

   

      Увага! Настільна гра «Каркассон. Вежа» не самостійна – це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Каркассон»

  Комплектація доповнення «Каркассон. Вежа»:

   

  • 18 нових квадратів місцевості;
  • 30 фішок ярусів вежі;
  • вежа-органайзер;
  • правила.

 • Характеристики

  Кількість гравців

  2, , , ,

  Мова

  Мовонезалежна

  Вік
  Видавець
  Серії ігор
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри