Доповнення Dungeons & Dragons. Карти Заклинань: Здібності Бійців та Рас

Артикул: 100134
Очікується
 • Опис

  Тип: набір карт, доповнення до гри Dungeons & Dragons
  Видавець: Hobby World, GaleForce Nine
  Вік: 12+
  Мова: російська

  Набір Dungeons & Dragons. Карти заклинань. Здібності бійців і рас містить карти з описами не магічних здібностей таких бойових класів як воїн, монах і варвар. Серед них ви знайдете всілякі бойові техніки, навички, тактики і прийоми.
  Кожен клас в грі Підземелля і Дракони характеризується своїми особливостями. І навіть бойові і не магічні відрізняються один від одного досить сильно. Тим більше в кожному з них близько тридцяти різних навичок, які залежать від класу зброї, типу броні та інших характеристик.
  Крім того, в колоді Dungeons & Dragons. Карти заклинань. Здібності бійців і рас ви також знайдете унікальні вроджений хист різних рас, що зустрічаються на територіях Забутих королівств. Хтось, як Дроу, здатний бачити в темряві, а інші мають підвищену опірність стихіям.
  Набір Dungeons & Dragons. Карти заклинань. Здібності бійців і рас дозволить легко знайти потрібну вам здатність з повним її описом, щоб не довелося гортати книги правил. Карти сету засновані на останній, п’ятої редакції, Підземель і Драконів і несуть перевірену, достовірну інформацію. Вони не тільки дозволять гравцям швидше і легше формувати свого персонажа, а й стануть допомогою для Гейм Майстра. Наприклад, якщо йому потрібно буде ввести в ігровий процес нового персонажа або ж наділити Воїна новими навичками при його зустрічі під час гри з наставником. У таких випадках легко потягнути довільну карту з колоди і покластися на Фортуну.
  Доповнення Dungeons & Dragons. Карти Заклинань: Здібності Бійців та Рас картки для гри зображення

  Комплектація набору «Dungeons & Dragons. Карти Заклинань: Здібності бійців та рас»:

  • 61 ламінована карта
 • Характеристики

  Кількість гравців

  1, 2, , , , , Більше 6

  Мова

  Російська

  Призначення
  Тематика
  Видавець
  Серії ігор
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри