Доповнення Dungeons & Dragons. Карти Заклинань: Друїд

Артикул: 100132
Очікується
 • Опис

  Тип: набір карт, доповнення до гри Dungeons & Dragons
  Видавець: Hobby World, GaleForce Nine
  Вік: 12+
  Мова: російська

   

   

  Dungeons & Dragons. Карти заклинань. Друїд – це набір з 131 карти для лінійки ігор Підземель і Драконів.
  Природа – це джерело Дара Друїдів, їх безодня натхнення і батько всього. Друїди не прагнуть підкорити собі ці сили, а намагаються злитися в одне ціле. Тому їх заклинання відрізняються широким розмаїттям і здатні здивувати навіть досвідчених супротивників. Їх майстерність зростає в міру життя і навчання.
  Карти набору Dungeons & Dragons. Карти заклинань. Друїд розділені на дев’ять Кіл – рівнів. Переходячи від Кола до Кола Друїд здатний залучити нові заклинання до своєї скарбнички знань і стати ще більш унікальним і універсальним магом.
  Друїди – найближчі до Природи істоти, здатні не тільки закликати звірів в бою, а й самі перевертатися в тваринну форму. Деякі з жерців Природи згодом навіть вважають за краще постійно залишатися в звірячій іпостасі, отримуючи покращений нюх, зір та інші можливості. Інші ж частіше звертаються до рослинних сил природи і черпають натхнення у всіляких захисних механізмах рослин. Їх заклинання отрути, шипів, регенерації не тільки допомагають впоратися з противниками безпосередньо, а й посилювати бойові спроможності своїх прихильників.
  З набором Dungeons & Dragons. Карти заклинань. Друїд гравцям, які хочуть грати за Жерця Природи, буде набагато простіше підібрати заклинання для своєї партії і вибрати свій шлях в світі Забутих Королівств.
  Кожна карта Dungeons & Dragons. Карти заклинань. Друїд – двостороння. На сорочці відзначений символ заклинання і його рівень, а передня сторона містить опис і характеристики. Завдяки цьому ви економите масу часу, що вимагає гортати книги правил або готувати доступні чари.

  Доповнення Dungeons & Dragons. Карти Заклинань: Друїд карти для гри зображення

  Комплектація набору «Dungeons & Dragons. Карти Заклинань: Друїд»:

  • 131 ламінована карта

 • Характеристики

  Кількість гравців

  1, 2, , , , , Більше 6

  Мова

  Російська

  Призначення
  Тематика
  Видавець
  Жанри ігор
  Серії ігор
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри