Доповнення Dungeons & Dragons. Карты Заклинаний: Паладін

Артикул: 100136
Очікується
 • Опис

  Тип: набір карт, доповнення до гри Dungeons & Dragons
  Видавець: Hobby World, GaleForce Nine
  Вік: 12+
  Мова: російська

   

   

  Dungeons & Dragons. Карти заклинань. Паладин – це набір з 70 карт з можливими заклинаннями, які допоможуть спрямовувати силу Світла воїнам-жерцям.
  Головний стрижень життя Паладина – це його Віра в Світло, в свою священну місію. Залежно від того, яка дорога привела воїна на шлях Паладина, будуть відрізнятися і вибір його здібностей. Один міг бути вірним зброєносцем іншого Паладина та захисником слабких. Всі сили він кине в священні слова, здатні підсилити його броню і удари проти ворогів. А можливо його шлях пройде з метою дарувати мир і спокій. Іншого на шлях Паладина привів голос Бога, що дав перші відблиски божественної сили.
  Саме це божественне Світло і відрізняє Паладинів від інших воїнів-магів. Світло стає їх силою і слабкістю, змінюючи характер і не дозволяючи здійснювати невірні діяння.
  На шляху до досконалості Паладин проходять п’ять кіл. Таким чином, в наборі Dungeons & Dragons. Карти заклинань. Паладин всі карти поділені на п’ять рівнів.
  Подорожуючи по землям Забутих Королівств і стаючи більш досвідченими, герої можуть із запропонованих заклинань вдосконалювати свої навички. Набір карт дозволить зробити це, не витрачаючи довгий час на пошуки в книзі правил.
  Всі карти набору містять повну інформацію про їхній рівень, застосування, ціну і можливості. Крім того, всі вони двосторонні – на сорочці вказано тільки їх рівень. Таким чином, їх досить легко використовувати і Гейм Майстрові, наприклад, коли потрібно дати можливість гравцеві за Паладина отримати нове довільне знання у знайденій святині або вдало помолившись в храмі.
  Доповнення Dungeons & Dragons. Карты Заклинаний: Паладин картки для гри зображення

  Комплектація набору «Dungeons & Dragons. Карти Заклинань: Паладин»:

  •  70 ламінованих карт

 • Характеристики

  Кількість гравців

  1, 2, , , , , Більше 6

  Мова

  Російська

  Призначення
  Тематика
  Видавець
  Жанри ігор
  Серії ігор
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри