Діксіт 7: Натхнення / Dixit 7: Revelation – Доповнення

Артикул: 100326
460 грн
Є в наявності
 • Опис

  Натхнення – це доволі дивний стан людини. Стан сильного емоційного піднесення, жаги до творчості та спроможності вкладати у свою працю значно більше сил та енергії, ніж зазвичай. Різні люди можуть пояснити це різними способами. Медики, безумовно, пов’язують натхнення зі зміною гормонального фону та іншими біологічними процесами. Філософи можуть довго розмірковувати щодо перетікання людини від стану спокою до стану найвищої продуктивності і навпаки. Представники усіх релігій пояснюють це явище впливом вищих сил. Що ж таке натхнення? Напевно, усе по троху.

  Тип: доповнення до настільної гри Dixit (Діксіт)
  Видавництво: Ігромаг (Україна), Libellud (Франція)
  Час гри: від 30 до 60 хвилин
  Кількість гравців: від 3 до 6 (до 12 з Діксіт Одиссея)
  Вік: від 8 років
  Мова: не залежить від мови

      Увага! Настільна гра «Dixit 7: Revelation (Діксіт 7: Натхнення)» не самостійна – це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Dixit (Діксіт)».
  Настільна гра Діксіт 7: Натхнення комплектація коробки зображення
  Dixit 7: Revelation – нове геніальне доповнення до однієї з найкращих настільних ігор у світі. Як і завжди, в наборі 84 карти із надзвичайними ілюстраціями, котрі можна змішати з базовими «Dixit» чи «Dixit: Odyssey». Цього разу усі картини належать перу Марини Кудрі (Marina Coudray), відомого дизайнера та мультиплікатора. Її ілюстрації сповнені глибокими контекстами, витонченими образами та яскравими і у той самий час м’якими барвами. Кожна карта цього набору є справжнім витвором мистецтва.

   

  Настільна гра Діксіт 7: Натхнення картки для гри зображення Настільна гра Діксіт 7: Натхнення картки для гри зображення Настільна гра Діксіт 7: Натхнення картки зображення

   

   

  До складу настільної гри «Dixit 7: Revelation (Діксіт 7: Натхнення)» входить:

  • 84 карти
  • правила гри
 • Характеристики

  Кількість гравців

  , , ,

  Мова

  Мовонезалежна

  Серії ігор
  Тематика
  Видавець
 • Відгуки (1)

  • Артем

   різнобарвне на багатоасоційоване доповнення, рекомендую

  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри