Діксіт 4: Витоки / Dixit 4: Origins – Доповнення

Артикул: 100330
460 грн
Є в наявності
 • Опис

  Кожен з нас хоч раз в житті мріяв. В дитинстві ми мріяли про новий блискучий велосипед, красиву ляльку і, звичайно, швидше подорослішати. Під час навчання в своїх мріях ми здавали екзамени жодного разу не підглянувши в конспект. Подорослішавши ми також не престаємо мріяти про хорошу високооплачувану роботу, сімейне щастя і хороше життя для наших дітей. Мрії не зникають, вони йдуть з нами пліч-о-пліч. Ми можемо рости, дорослішати, але добрі думки завжди залишаються з нами.

  Тому ми ніколи не перестаємо ні мріяти, ні вірити в казку, ні збиратися разом для того, щоб зіграти в чудовий Діксіт і ще трошки пофантазувати. Так чого ж ви чекаєте? Давайте привідкриємо ще одні чарівні двері та відправимося в дорогу. Але не забудьте прихопити з собою рюкзак хорошого настрою і мішок усмішок, щоб поділитися ними з друзями.

  Тип: пригоди в світі фантазій, доповнення до гри Діксіт (Dixit)
  Видавець: Ігромаг (Україна), Libellud (Франція)
  Час гри: від 30 до 60 хвилин
  К-сть гравців: від 3 до 6 (до 12 с Діксіт Одісеєю)
  Вік: від 8 років
  Мова: мовонезалежна

   

     Просимо звернути вашу увагу! Діксіт 4: Origins – це не самостійна гра, а набір додаткових карт. Для повноцінної гри вам буде потрібна базова версія гри Dixit (Діксіт) або Dixit Odyssey (Діксіт Одісея)

  Настільна гра Діксіт 4: Витоки комплектація коробки зображення

   

   

   

  Набір Dixit 4: Origins додає до популярної серії настільних ігор Dixit ще 84 абослютно нові карти з фантастичними ілюстраціями. Як і в попередніх частинах, це не просто набір карт… це ще один набір маленьких витворів мистецтва, ще одна дивовижна пригода в країні фантазії, в яку ви зможете відправитися в компанії друзів. Для цього достатньо замінити комплект карт, що входить в базову гру чи замішати карти з даного набору в колоду карт базової гри. Варто відмітити, що всі картини на картах тепер належать кисті Клемента Лефевра, відомого французького художника-ілюстратора, який створив у себе на батьківщині дивовижні світи для багатьох дитячих та дорослих книжкових видань.

   

  Настільна гра Діксіт 4: Витоки картка для гри зображення Настільна гра Діксіт 4: Витоки картка для гри зображення

   

  Комплектація настільной гри Dixit 4. Origins (Діксіт 4: Витоки):

  • 84 карти
 • Характеристики

  Кількість гравців

  , , ,

  Мова

  Мовонезалежна

  Серії ігор
  Тематика
  Видавець
 • Відгуки (0)

  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email
 • Правила гри